Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„75 all out”: Doug Bracewell niszczy uderzający skład Oakland 34 uderzeniami

Doug Brasswell Dostarczył klasę swing bowling do broniącego tytułu mistrza Plunket Shield, gdzie pięć bramek pomogło pokonać Oakland za jedyne 75.

Asy z Auckland, Którzy wychodzili z nagłej straty z Otago w ciągu trzech dni?wygrał losowanie, ale we wtorek w sesji otwierającej mecz Plunket Shield w Eden Park Outer Oval’s nie było wielu innych pozytywów.

Worek Five wicket Bracewella, numer jedenasty w jego karierze w pierwszej lidze, prawie uniemożliwił asom trafienie pierwszego okrążenia. Przygotowali lunch, zanim zostali rzuceni w 34,5 powtórzeniach, zaledwie kilka minut po wznowieniu gry.

Doug Brasswell złapał serce pierwszego rankingu Oakland Aces.

Andrzej Koringa/Photosport

Doug Brasswell złapał serce pierwszego rankingu Oakland Aces.

Mając tylko pięć rund na planszy, Brasswell sprowadził już Seana Sulię i Cole’a Briggsa z powrotem do chaty.

Brett Rundle, który zimą przeniósł się z północy na środek miastanastępnie dołączył do zabawy usuwając Robbiego O’Donnell i byłego Stag George Worker, aby zredukować asy do 19-4.

Krawiec na lewą rękę Ray Toole, jedyny środkowy melonik, który zdobył bramkę, który nie był tytułem Bracewella ani Randella, wciąż miotał się, gdy znokautował Bena Horne’a przez 34-5 Oakland.

Otwierające Asy, William O’Donnell, który obserwował całą rzeź rozgrywającą się z drugiego końca, stworzył najbardziej znaczące partnerstwo między rolami Oaklanda z Ryanem Harrisonem.

Brett Randle (z prawej) świętuje małą bramkę George'a Workera ze swoimi kolegami z drużyny Central Stages.

Andrzej Koringa/Photosport

Brett Randle (z prawej) świętuje małą bramkę George’a Workera ze swoimi kolegami z drużyny Central Stages.

Ale kiedy rzucił 41-letni Bracewell O’Donnell, 33-krotna współpraca zakończyła się i Oakland stracił ostatnie cztery punkty w zaledwie siedmiu przejazdach.

Harrison (13 lat nie wyszedł) jest jedyną inną mieszanką, która osiągnęła dwucyfrową liczbę.

Bracewell prowadzi Central Stags poza polem z numerami 5-25 od 11,5 powyżej – w tym cztery panny, podczas gdy Randell zakończył 4-21.

W odpowiedzi środkowy otwieracz i czerwona piłka z czarną czapką sprawiły, że Will Young wyglądał na łatwego do trafienia, gdy wyrównał wynik Oaklanda.

Ale liczba 75, która dla niektórych była pechowa, również spowodowała upadek, gdy został rzucony obok niego 20 lat obrotowych nóg Aditya Ashok Był to jego pierwszy występ.

Akcje pierwszej klasy Ashoka są kamieniem milowym samym w sobie. The Były nowozelandzki aktor do lat 19, który miał zaledwie 16 lat Przed nim wielka przyszłość.

Pod koniec dnia złapał drugą małą bramkę, kiedy Bailey osaczył Wigginsa przed kaczką.

Strażnik asów Horna zdobył silną pozycję, aby usunąć Dane Clevera z Bowling Solia.

Danro Ferns usunął Brada Schmolyana i Bena Smitha tanio, ale Asy faktycznie osiągnęły prawie 100 punktów z Tomem Bruce’em (43 nie odpadł) i Brasswellem (cztery nie odpadł) na załamaniu, gdy Staggs osiągnął kłody przy 171-5.

Pozostałe dwa mecze trasy – z Wellington Firebirds goszczącym Canterbury w Basin Reserve i północnymi regionami witającymi Otago Voltsa w Bay Oval – rozpoczną się w środę rano.

READ  Polska vs Słowacja: Co mówią statystyki