Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 najłatwiejszych sposobów na znalezienie diamentów w grze Minecraft na urządzeniach z systemem Android

Diamenty to jedne z najbardziej znanych i najcenniejszych przedmiotów w grze Minecraft.

Gracze Minecrafta zawsze szukają diamentów. Na szczęście istnieje kilka technik, które gracze mogą zastosować, aby odnieść większy sukces. Oto kilka wskazówek dotyczących Maine Craft Gracze w edycji kieszonkowej powinni o nich pamiętać podczas poszukiwania diamentów.


Jak łatwo znaleźć diamenty w Minecraft Pocket Edition na Androida?

1) Rozminowywanie

Obraz przez Reddit
Obraz przez Reddit

Generacja rudy zmieni się, gdy zostanie wydana druga część aktualizacji Minecraft Caves & Cliffs. Obecnie diamenty są najczęściej produkowane między poziomami Y od 5 do 12 w dowolnym świecie Minecrafta. Z tego powodu gracze powinni zawsze patrzeć na swoje współrzędne podczas wyszukiwania diamentów.

Gracze muszą dotrzeć do poziomu Y, gdzie rodzą się diamenty. Większość graczy decyduje się na poszukiwanie diamentów na poziomie 10 lub 11. Tam gracze mogą kopać w dowolnym kierunku i ostatecznie znajdą rudy diamentów.

Przeczytaj także: Top 5 rzadkich rud w grze Minecraft Aktualizacja 1.17 Jaskinie i klify


2) Zacznij od dołu

Innym podobnym sposobem na złapanie diamentów w Minecraft Pocket Edition jest kopanie aż do podłoża. Gdy poziom podłoża zostanie osiągnięty, gracze mogą przejść co najmniej 5 przecznic stamtąd i rozpocząć wydobycie.

Każdy gracz Minecrafta powinien wiedzieć, że bezpośrednie kopanie może być niezwykle ryzykowne. Zawsze istnieje szansa, aby kopać bezpośrednio do basenu lawy i spłonąć na śmierć lub wpaść do głębokiej jaskini lub wąwozu i mocno uderzyć o ziemię.


3) Eksploracja jaskiń

Obraz przez Reddit
Obraz przez Reddit

Gracze zawsze mogą rozpocząć poszukiwania diamentów, wchodząc do otwartych jaskiń w swoim świecie Minecraft. Zwłaszcza po wydaniu najnowszego dodatku do aktualizacji Minecraft Caves & Cliffs znajdowanie diamentów może być łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki szalonemu pokoleniu jaskiniowców, które zostanie wprowadzone.

Niektóre jaskinie zagłębiają się tak głęboko w ziemię, że prowadzą graczy do miejsca, w którym mogą narodzić się diamenty. W rzeczywistości jaskinie czasami ujawniają rudy diamentów, których gracze mogą szukać.

READ  Oto dlaczego Twój nowy pilot Apple TV nie ma funkcji śledzenia wzoru AirTag

Kiedy Caves & Cliffs Part II zostanie wydany, jaskinie rudy diamentów będą prawdopodobnie często odsłonięte. Jaskinie będą głębsze i szersze niż kiedykolwiek wcześniej, co spowoduje wykładniczy wzrost odsłoniętych diamentów.

Przeczytaj także: Minecraft 1.18 Jaskinie i klify Część 2: Wszystko, co wiemy o następnej aktualizacji


4) baseny lawowe

Obraz za pośrednictwem Minecraft PC Wiki
Obraz za pośrednictwem Minecraft PC Wiki

Jednym ze sposobów na znalezienie rud diamentów w Minecraft Pocket Edition jest najpierw wyszukanie basenów lawy. Większość światów Minecraft zostanie stworzona z wieloma basenami lawy w pobliżu poziomu skały i będzie można je usłyszeć, zanim je zobaczysz, dzięki efektom dźwiękowym.

Baseny lawowe to zawsze świetne miejsca do szukania diamentów. Ze względu na to, gdzie w światach Minecrafta generowane są baseny lawy, bardzo prawdopodobne jest, że diamenty są również generowane na całym obszarze. W pobliżu wielu basenów lawowych znajdują się odsłonięte diamenty.

Oczywiście gracze powinni zawsze uważać na wydobywanie diamentów wokół basenów lawy. Diamenty mogą łatwo wpaść bezpośrednio do lawy po wydobyciu, powodując ich spalenie i utratę na zawsze.

Przeczytaj także: Jak znaleźć basen lawowy w Minecrafcie


5) Skrzynie z łupami

Obraz za pośrednictwem Minecraft Seeds
Obraz za pośrednictwem Minecraft Seeds

W każdym świecie Minecrafta jest wiele miejsc, w których można znaleźć niesamowite łupy, w tym diamenty. Korzystanie z tych miejsc eliminuje potrzebę żmudnego wydobywania diamentów, gdy jest to potrzebne w krótkim czasie.

Wiele struktur w grze Minecraft może zapewnić graczom diamenty. Do tych miejsc należą:

  • wały
  • Pochowane skrzynie ze skarbami
  • pustynne świątynie
  • świątynie w dżungli
  • wraki statków
  • twierdze
  • wsie
  • Pozostałości twierdzy
  • zamek dolny

Jeśli graczowi uda się zlokalizować którąkolwiek z powyższych konstrukcji, zawsze istnieje szansa, że ​​diamenty znajdą się w skrzynkach z łupami.

Przeczytaj także: 5 najlepszych miejsc z łupami w grze Minecraft 1.17 Aktualizacja jaskiń i klifów


Sprawdź Sportskeeda kanał minecraft na youtube Dla wszystkich najnowszych aktualizacji gry!

READ  Nadchodząca funkcja Zdjęcia Google pozwoli Ci prosić znajomych o zdjęcia