Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Galaxy A22 5G do przeglądu

Oto Samsung Galaxy A22 5G – kosztuje 250 EUR A do tego otrzymujesz ekran 90 Hz, łączność 5G dzięki chipsetowi MediaTek Dimensity 700 i baterii 5000 mAh.

Dostajesz również gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i odpowiednie słuchawki w pudełku do odtwarzania. Jest też ładowarka i kabel 15W, ale bez osłony.

Galaxy A22 5G ma matowe szare wykończenie, ale matowa tekstura z tyłu jest świetna w dotyku i rozprasza, przynajmniej w pewnym stopniu, smugi i odciski palców.

Ekran nie jest OLED, ale jest ostry w rozdzielczości 1080p i ma zaskakująco wystarczającą jasność, czego nie spodziewaliśmy się w tym przedziale cenowym. Pożądanym dodatkiem jest również płynniejsza częstotliwość odświeżania średniej 90 Hz.

Samsung Galaxy A22 5G do przeglądu

Ale to, co naprawdę sprzeda ten telefon, oprócz 5G w nazwie, to bateria o pojemności 5000 mAh. Telefony Samsunga z serii Galaxy A i M mają w tym roku duże możliwości baterii, a Galaxy A22 5G nie jest wyjątkiem. Zobaczymy, jakie liczby zapewnia bateria w naszej pełnej recenzji, ale mamy nadzieję, że jest to solidny produkt.

Samsung Galaxy A22 5G do przeglądu

Mówiąc o wydajności, Galaxy A22 5G jest przyzwoity. Jak dotąd nie zaobserwowaliśmy żadnych przeszkód ani zakłóceń w procesie przeglądu.

Potem są kamery. Z tyłu są trzy, ale na uwagę zasługują tylko dwa – aparat główny 48 MP i ultraszerokokątny aparat 5 MP.

W naszej pełnej recenzji przyjrzymy się aparatom, żywotności baterii, wydajności i nie tylko, więc bądź na bieżąco!

READ  Raport twierdzi, że Apple w końcu obdarzy iPada mini trochę miłością