Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2024 Mercedes klasy E szpiegował w minimalnym kamuflażu przed debiutem 25 kwietnia

2024 Mercedes klasy E szpiegował w minimalnym kamuflażu przed debiutem 25 kwietnia

W niemieckim ruchu drogowym zauważono dwa prototypy W214 z różnymi wzorami grilla.

Wiesz, że oficjalne ujawnienie samochodu stopniowo się zbliża, gdy producent samochodów decyduje się usunąć większość przebrań ze swoich prototypów. Nie jeden, ale dwa pojazdy testowe zostały zauważone, gdy czekały na czerwonym świetle w minimalnym kamuflażu. Ten krótki film szpiegowski to dobra okazja, aby zobaczyć Mercedesa Klasy E 2024 z różnymi wzorami przedniego grilla i fałszywymi końcówkami wydechu. Zwracamy również uwagę na wysuwane klamki drzwi odziedziczone po klasie S.

Tak jak BMW serii 5 nie będzie kołysać łodzią pod względem stylizacji, gdy model nowej generacji zadebiutuje za kilka tygodni, odnowiona Klasa E również będzie grać bezpiecznie. Podobnie jak w przypadku sedanów poprzedniej generacji z trójramienną gwiazdą, jesteśmy pewni, że Mercedes ponownie zostanie skrytykowany za tak bliskie współdzielenie stylizacji między Klasą C, Klasą E i Klasą S. Podobieństwa będą kontynuowane wewnątrz samochody, ponieważ wszystkie mają ciężkie kabiny. .

Mówiąc o tym, niemiecka luksusowa marka zaprezentowała już MBUX Superscreen z trzema ekranami w desce rozdzielczej, na szczycie którego znajduje się aparat do selfie. Ogólny projekt odzwierciedla całkowicie elektryczny EQE, z kilkoma drobnymi zmianami, takimi jak przekształcenie otworów wentylacyjnych i przeniesienie kilku dostępnych przycisków pod wyświetlaczem centralnym. Inne dobrze znane szczegóły to 17-głośnikowy system dźwięku przestrzennego Burmester oraz nowa funkcja Active Ambient Lighting, która zmienia wzór oświetlenia w zależności od rytmu muzyki.

Moc będzie dostarczana przez różne cztero- i sześciocylindrowe silniki, niektóre silniki hybrydowe, a inne jako część hybrydowego układu napędowego typu plug-in. Raporty wskazują, że AMG E63 straci swój 4,0-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem na rzecz sześciocylindrowego rzędowego silnika elektrycznego. Uważa się, że impulsy z Affalterbach mają ponad 700 KM i imponujący moment obrotowy 884 lb-ft (1200 Nm). Będziesz potrzebował dodatkowego wiercenia, ponieważ przejście na konfigurację PHEV zwiększy wagę.

READ  Microsoft Teams otrzymuje funkcję podobną do podcastu, którą z pewnością pokochasz

Standardowa Klasa E zostanie pokazana w następny wtorek, ale AMG prawdopodobnie nie przybędą do końca roku, być może tylko wariant E53. Najwyższej klasy E63 może pojawić się później w 2024 r., kiedy jego pochodna kombi będzie musiała stawić czoła nowej konkurencji, ponieważ BMW przywraca M5 Touring.