Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piplup dostaje Swole w nowych filmach treningowych Pokemon

Piplup drapie ciało pingwina, aby uzyskać nową, zgrabną sylwetkę. Wcześniej dzisiaj, The Pokemon Company opublikował pierwszy z trzech klipów pokazujących Piplupa uczestniczącego w treningu z trenerem Gold’s Gym. Nowe filmy są częścią Project Piplup, multimedialnej kampanii marketingowej mającej na celu zaprezentowanie postaci Piplup. Pierwszy film, zamieszczony poniżej, pokazuje Piplupa wykonującego przysiady, wypady i inne ćwiczenia aerobowe pod czujnym okiem trenera. Oczywiście, ponieważ Piplup ma niewiarygodnie krótkie nogi i bardzo okrągłe ciało, ćwiczenia wydają się nie mieć zamierzonych wyczerpujących efektów. Piplup przejdzie przez trening średniozaawansowany i zaawansowany w kolejnych filmach.

Project Piplup został uruchomiony w zeszłym roku w ramach przygotowań do wydania Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl, Jakie są nowe wydania Pokemon Diament i Perła Gry, w których po raz pierwszy pojawił się Piplup. Projekt marketingowy zawiera głównie dużą wersję Piplup z mantrą uczestniczącą w różnych filmach, w tym choreograficznych układach tanecznych. Podobnie jak Project Eevee firmy Pokemon Company, celem Project Piplup wydaje się być przypomnienie fanom, że seria zawiera wiele uroczych, głośnych Pokemonów oprócz Pikachu.

Oprócz Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl, Wydany w listopadzie 2021 roku i zawierający Piplup jako pierwszą opcję Pokemona, Piplup pojawi się również w Legendy Pokemonów: Arceus, Nowy tryb gry Pokemon ma zostać wydany pod koniec tego miesiąca. Gra jest osadzona we wcześniejszej wersji regionu Sinnoh (zwanego regionem Hisui) i stawia graczy na czele zbierania danych dla pierwszego Pokedex w tym regionie. W przeciwieństwie do tradycyjnych gier Pokemon, nie będzie oddzielnej mapy świata i ekranu bitwy. Alternatywnie, gracze mogą poradzić sobie z Pokémonami tak, jak widzą je na wolności, chociaż mogą je zaatakować, jeśli nie mają gotowego Pokémona do działania. Wprowadzonych zostanie również kilka innych zmian, takich jak struktura bitwy „w czasie rzeczywistym”, w której prędkość i styl walki Pokémona określają kolejność ruchu (z Pokémonem potencjalnie atakującym wiele razy przed swoim przeciwnikiem).

READ  AFOX zdobywa ogromną listę procesorów graficznych nowej generacji AMD + NVIDIA podczas EEC

Legendy Pokemonów: Arceus Zostanie wydany 28 stycznia 2022 roku.