18-letni Qorou pomaga Vigiana 7 wygrać 17-7 nad Irlandią

Drużyna Fiji Airways Fijiana 7s rozpoczęła kampanię w Hong Kongu od solidnego zwycięstwa nad Irlandią 17:7.

To był powolny początek pierwszej połowy, ponieważ Fijiana 7 walczyła o przełamanie irlandzkiej obrony.

Stacy Flood strzelił pierwszego gola dla Irlandii, prowadząc po pierwszej połowie 7:0.

Drużyna Vigiana odnalazła swój styl w drugiej połowie, kiedy weteran Reijeli Daveua strzelił gola i wyrównał wynik na 7.

18-letnia Meridani Koro dodała swoje nazwisko, aby wypróbować listę strzelców, aby zwiększyć prowadzenie Fidżi do 12-7.

Zawodniczka Yunus Pace pokazała swoją perfekcyjną pracę nóg i umiejętności, zdobywając bramkę dla Vijaiana i obejmując prowadzenie 17-7.

W swoim drugim meczu zagrają z Brazylią o godzinie 9:04.

Jutro o 13:55 spotka się z Australią w ich ostatnim meczu bilardowym.

Ćwierćfinały pucharu rozpoczną się jutro o 23:37, półfinały w niedzielę o 18:43, a finał o 23:40 w niedzielę.

READ  Rugby: All Blacks wygrywają Puchar Bledisloe nad Wallabies w kontrowersyjnym finale z udziałem sędziego