Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zmniejsz brzuch po 50 latach dzięki temu treningowi całego ciała, mówi trener – nie jedz tego

Zmniejsz brzuch po 50 latach dzięki temu treningowi całego ciała, mówi trener – nie jedz tego

Utrata tłuszczu z brzucha może być zniechęcającym procesem i niestety staje się jeszcze trudniejsza, gdy osiągniesz wiek 50 lat i więcej. Wraz z wiekiem twoje ciało przechodzi wiele zmian. Jesteś Utrać beztłuszczową masę mięśniowąA hormony Podobnie jak spadek melatoniny, estrogenu, testosteronu i hormonu wzrostu. Dlatego ważne jest, aby pozostać aktywnym i konsekwentnym trening siłowy. Nie trzeba dodawać, jeśli chcesz skurczyć brzuch po 50Kluczem do sukcesu jest włączenie treningu siłowego całego ciała do programu fitness.

Mięśnie to źródło młodości, utrzymują tempo przemiany materii i pomagają zachować szczupłą sylwetkę. Więc skompilowaliśmy plik trening całego ciała Wyrzeźbi mięśnie, spali kalorie i będzie kluczowym graczem na drodze do utraty tłuszczu z brzucha. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej rutynie i przygotuj się na zmniejszenie brzucha. A potem nie przegap tego Trener mówi 6 najlepszych ćwiczeń na silne i napięte ramiona w 2022 roku.

Tim Liu, CSCS

W tym ćwiczeniu staniesz przed dzwonkiem, nie obciążając stóp. Odepchnij biodra do tyłu i usiądź na tyle nisko, by złapać dzwonek. Upewnij się, że ramiona są w jednej linii z uchwytem, ​​a tułów jest prosty. Trzymając rdzeń napięty, a ramiona opuszczone, podnieś dzwonek, naciskając na pięty i biodra. Stań wyprostowany, napinając mięśnie pośladków u góry. Odwróć ruch, aby odłożyć ciężar przed wykonaniem kolejnego powtórzenia. Wykonaj 3 zestawy po 10 powtórzeń.

Związane z: Trener mówi, że ćwiczenie numer 1, aby stracić jelita na dobre

Naciśnij ramię jedną ręką
Tim Liu, CSCS

Chwyć jedną hantle i trzymaj ją na ramionach, rozstawiając stopy na szerokość ramion. Utrzymując długą klatkę piersiową i napięty tułów, naciskaj na ciężarek, aż ramię będzie pełne, triceps i ramię zgięte w górnej części. Opuść się pod kontrolą, aż wrócisz do pozycji wyjściowej przed wykonaniem kolejnego powtórzenia. Wykonaj 3 zestawy po 10 do 12 powtórzeń na każdą rękę.

READ  Wybuch epidemii Covid-19 delta: Czy urzędnicy ds. zdrowia w Nowej Zelandii powinni rozważyć zastosowanie dawek przypominających?
klasy masy ciała
Tim Liu, CSCS

Aby wykonać podciąganie z ciężarem ciała, miej dostępny sprzęt. Mogą to być pętle (tak jak mam tutaj), pasek lub pasek do zawieszania TRX. Jeśli używasz paska, upewnij się, że używasz neutralnego uchwytu (dłonie skierowane do siebie). Jeśli masz drążek, użyj wysuwanego (dłoni) lub opuszczanego (dolnego) uchwytu.

Wypchnij stopy do przodu i odchyl się lekko do co najmniej 45 stopni. Trzymając rdzeń napięty i biodra wysoko, podciągnij się, jadąc łokciami w kierunku bioder. Naciskaj mocno mięśnie pleców i górnej części pleców, aż skończysz, a następnie całkowicie wyprostuj ramiona, aby przed kolejnym ćwiczeniem wyprostować łopatki na dole. Wykonaj 3 serie od 12 do 15 powtórzeń.

Związane z: Uzyskaj płaski brzuch dzięki tym szybkim codziennym treningom, mówi trener

Bok z hantlami rzuca się, by zmniejszyć brzuch
Tim Liu, CSCS

Rozpocznij ruch, chwytając parę hantli, rozstawiając stopy na szerokość barków. Utrzymując długą klatkę piersiową, wystąp na bok, wypychając biodra do tyłu. Niech tylna noga wydłuży się, a wewnętrzna część uda rozciągnięta. Odepchnij się z powrotem do pozycji wyjściowej piętą nogi roboczej przed wyjściem na drugą stronę. Wykonaj 3 zestawy po 10 powtórzeń na nogę.

Tim Liu, CSCS

Tim Liu, CSCS, jest trenerem fitnessu i żywienia online z siedzibą w Los Angeles Czytaj więcej