Zmiana Jana Bednarka wskazuje na możliwą kontuzję służby dla Polski

Międzynarodowy środkowy obrońca był jednym z najlepszych zawodników swojego kraju podczas ostatniej przerwy w zwycięstwie nad Wyspami Owczymi.

Jednak jego występ w niedzielnym meczu przeciwko Albanii w eliminacjach do Mistrzostw Europy trwał zaledwie 34 minuty, po czym zmuszony został do wycofania się.

Bednarek zbierał pochwały za swój występ, zanim został zmuszony do remisu 0:0.

27-latek rozpoczynał każdy mecz sezonu Championship pod wodzą trenera Saints Russella Martina podczas wizyty Leicester City w St Mary’s w piątek 15 września.

W związku z tymi obawami nie ujawniono żadnych dalszych informacji na temat statusu Bednarka, ale jeśli obawy się potwierdzą, może on zostać odsunięty na bok.

Oczekuje się, że stan Bednarka zostanie sprawdzony w dalszej części tygodnia, gdy Martin zmierzy się z mediami przed meczem z Leicester.

W ostatecznym terminie transfer kapitana drużyny młodzieżowej Manchesteru City z Anglii, Taylora Harwooda-Bellisa, może zadebiutować w pierwszym składzie drużyny Saints.

Mason Holgate, wypożyczony z Evertonu, miał problemy w swoim debiucie w przegranym 5:0 z Sunderlandem, ale mógł również utrzymać swoje miejsce, a inną opcją jest 19-letni Shea Charles.

READ  Kreml twierdzi, że rozczarowaniem jest zdjęcie rosyjskiej flagi podczas konkursu na projekt w Polsce