Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zelda: Skyward Sword On Switch osiągnął już dożywotnią sprzedaż Wii

Zdjęcie: Nintendo

Wygląda na to, że decyzja Nintendo o przerobieniu i przeniesieniu wersji 2011 Wii The Legend of Zelda: Skyward Sword HD do Switcha naprawdę się opłaciło.

W najnowszym raporcie finansowym firmy ujawniono, że wersja gry na Nintendo Switch sprzedała się już 3,60 miliona sztuk na dzień 30 września 2021 r. Jak wskazało wiele innych źródeł, oznacza to, że zrównała się ona już z wieczystą sprzedażą oryginalna gra na Wii (około 3,67) miliona, według analityka branżowego Daniel Ahmed |) w zaledwie 77 dni.

Nintendo odniosło wielki sukces dzięki wielu reedycjom podczas generacji Switcha i jest to zdecydowanie najlepiej sprzedająca się gra, Mario Kart 8 Deluxe – który przeniósł teraz 38,74 miliona sztuk, w oparciu o tytuł z pokolenia Wii U. To także Oficjalnie wpis Wii jest również wyprzedany. Pomimo sukcesu Skyward Sword na Switchu, nie dziwi fakt, że ścieżka jest poza zasięgiem Oddech dzikości, który ma obecnie 24 miliony sprzedaży na całym świecie.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Skyward Sword na Switchu, ma on grafikę HD, poprawę jakości życia, tradycyjne sterowanie (i obsługę ruchu) i inne funkcje, takie jak obsługa amiibo. Mógłbyś Przeczytaj naszą recenzję podsumowującą Lub obejrzyj nasz film:

Czy dodałeś do całkowitej sprzedaży Skyward Sword na Nintendo Switch? Powiedz nam poniżej.

READ  „Przesadne”: sprzeciw wobec pszczół TikTok jest nieuzasadniony, mówią eksperci od pszczół