Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdjęcie upskirt wymagające przeglądu kamery drogowej NSW

Cinzie Lee została uchwycona przez NSW Mobile Detection Camera z telefonem na kolanach podczas jazdy. Załączone zdjęcie

Przegląd kamer do wykrywania telefonów komórkowych został uruchomiony po tym, jak jeden z nich zrobił niebezpieczne zdjęcie kobiety, budząc obawy dotyczące prywatności.

Cinzia Lee poruszyła ten temat po tym, jak została przyłapana na korzystaniu z telefonu podczas jazdy w Sydney, coś, co jest jej własnością i bierze za to pełną odpowiedzialność.

Jednak to zdjęcie dołączone do grzywny w poczcie zaczęło dzwonić na alarm.

„Szok i niepokój były moją pierwszą reakcją”, powiedział mi Ben Fordham z 2GB. „Możesz zobaczyć moją spódnicę, między nogami, możesz zobaczyć moją bieliznę”.

Skontaktowałem się z NSW, aby złożyć skargę.

Powiedział mi: „Otrzymałem pisemny list, który w zasadzie lekceważy wszystko, co powiedziałem, z wyjątkiem tego, że ktoś w biurze ogląda zdjęcia, więc czułem, że odpowiedź była nie do przyjęcia”.

Rozmawiałem z prokuratorem generalnym, który był trochę zakłopotany tą sprawą.

Powiedział mi: „Zrobił się całkowicie czerwony i zarumienił się, i powiedział, że jest mi przykro, że tak się stało”.

Lee poruszył tę kwestię, gdy oskarżenie trafiło do sądu, i chociaż sędziowie przyznali, że wrażliwe treści zdjęcia są poza jego kontrolą, zrzekł się grzywny.

Aparaty w telefonach komórkowych są używane w NSW od marca 2020 roku i zwykle mają czarny pasek umieszczony nad wszelkimi wrażliwymi treściami.  Załączone zdjęcie
Aparaty w telefonach komórkowych są używane w NSW od marca 2020 roku i zwykle mają czarny pasek umieszczony nad wszelkimi wrażliwymi treściami. Załączone zdjęcie

„Prawdopodobnie zdarza się to częściej, niż nam się wydaje” – dodał Lee.

„Czujesz się trochę jak Dawid kontra Goliat, ponieważ nie możesz kontrolować, kto widzi te zdjęcia… To po prostu okropne”.

„Rozumiem trudną sytuację i poprosiłem Transport NSW o przegląd protokołów postępowania z wrażliwymi obrazami” – powiedziała w oświadczeniu minister dróg NSW Natalie Ward.

Mobilne kamery wykrywające są używane w NSW od marca 2020 r., A testy odbywają się od listopada 2022 r., Aby umożliwić kamerom również wykrywanie naruszeń pasów bezpieczeństwa.

READ  Rekordowy popyt na prom Interislander w okresie letnim