Zawstydzeni wojownicy rozbici przez Tytanów w szokującym końcu sezonu NRL

Warriors uratowali swoje najgorsze do końca, przegrywając 44-0 z Tytanami w ostatnim meczu sezonu i grając przez chwilę z trzema graczami na polu grzechu w tym samym czasie.

Przez cały rok było jasne, że Warriors nie mogą zrównać go z wielkimi zespołami, ale Tytani byli daleko od tego, a mimo to drużyna Nathana Browna, często ich najgorszego wroga, została wyprzedzona, popełniając wiele błędów w ataku i Tytanach znalazłem to wszystko. Bardzo łatwo otworzyć ich obronę.

Ale tak samo frustrujący był sposób, w jaki Warriors stracili głowę w drugiej połowie, gdy Jazz Tevaga, Matt Lodge i Ken Evans trafili do kosza za grzechy w ciągu dwóch minut od siebie w całkowitej walce wręcz.

Biorąc pod uwagę, że Warriors przeszli z prowadzenia 16-0 do przegranej 28-16 z Raiders w zeszły weekend, zakończyli sezon tracąc 72 punkty bez odpowiedzi.

Statystyki z tego meczu są szokującym odczytem z punktu widzenia Warriors, zrobili 14 fauli, nie trafili 33 wślizgów, nie przecięli ani jednej linii w porównaniu z dziewiątką Tytanów i ukończyli tylko 16 z 29 kombinacji.

Nowicjusz Jayden Campbell był zbyt gorący, by poradzić sobie z Warriors na Cbus Super Stadium.

Chris Hyde / Getty Images

Tytani mieli wszystko, o co mogli grać w tej grze. Wygraj o co najmniej 11 punktów i zajmij miejsce w pierwszej ósemce, mniej niż to, Sharks grają w finałach Pucharu Świata.

Dla nieistotnych Wojowników wszystko, na czym im zależało, to wygranie ostatniego meczu w sezonie i udanie się w lato w dobrej formie.

Jednak po tym występie Brown prawdopodobnie nie może się doczekać przygotowań przedsezonowych na początku listopada, ponieważ była to jedna z najbardziej żenujących gier Warriors od lat.

READ  Chicago House AC Signage Wojciech Wójcik

Chociaż Tytani dotarli do ósemki, nie jest to typ występu, który sprawi, że Koguty będą się trząść w butach w następny weekend.

Wyglądało to na świetny start Warriors z próbą zaledwie minutę później, ale został zdyskwalifikowany z powodu uderzenia piłki przez Ewana Aitkena. Niestety dla fanów Warriors było to tak dobre, jak to tylko możliwe.

Beta Heiko nie mógł dobrze skończyć swojego czasu w Warriors, ponieważ Tytani ich prześcignęli.

Lodge zbliżył się wkrótce po tym, ale wynik otwarcia pochodził od obrońcy Tytanów Jaydena Campbella, który strzelił rzut karny w siatkę.

W połowie inningu Mitch Raine chwycił piłkę w fałszywej połowie i podparł się, by prześlizgnąć się przez linię mety z odległości metra, a kolej Fogarty’ego dała Tytanom prowadzenie 12-0. Rekiny wiedziałyby wtedy, że ich sezon się skończył.

Ta przewaga została powiększona przez próbę Andrew Vivity po obu stronach pierwszej połowy, co w zasadzie oznacza, że ​​ta gra się skończyła.

Jednak frustracja Warriors nasiliła się w 64. minucie, gdy Reese Walsh złapał Philipa Samiego po tym, jak pokonał Rocco Perry’ego i Tevagę, a Dalene Wateni Zelezniak był głęboko zaangażowany w walkę wręcz, wyrzucając Tevagę do kosza.

Dwie minuty później doszło do kolejnego wybuchu, gdy Lodge rozbił Tyrone Peachey po podaniu piłki. Gracze Titans wybuchli, a rekwizyt został usunięty wraz z Evansem i Jarrodem Wallace z Titans.

W tej walce weteran 12 na 10 Patrick Herbert wykorzystał przewagę liczebną w próbie tuż po rozpoczęciu drugiej połowy i zakończył mecz kolejną próbą Campbella i jedną Moeaki Fotuaika.

Szybki przegląd

Tytani 44 (2 Jaden Campbell, Mitch Raine, 2 Andrew Vivita, Brian Kelly, Patrick Herbert, Moiki Fotoika próbuje; Jamal Fogarty 6 goli). Wojownicy 0. HT: 16-0