Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zawodnik Bake-Off Jürgen Krause: „Musiałem zadzwonić do 3 rodzin z płaczącymi dziećmi, żeby je pocieszyć” | Wielkie brytyjskie wypieki

TNiemiecki inżynier oprogramowania Jürgen Krause zaszokował swoich fanów Wielkie brytyjskie wypieki Kiedy został wyeliminowany podczas półfinałów, pomimo zdobycia trzech nagród Star Baker. Ofcom otrzymał następnie 115 skarg od wściekłych widzów.

Czy jesteś zaskoczony, jak wiele osób narzeka?
Nie, kiedy zobaczyłem, jak bardzo ludzie są emocjonalnie zainwestowani. Musiałem wykonać trzy telefony do rodzin z płaczącymi dziećmi, aby je pocieszyć. Otrzymałem wiele bezpośrednich wiadomości w mediach społecznościowych od ludzi, którzy mówili, że nie mogą przestać płakać.

Nie dotarcie do finału musiało być rozczarowujące?
Istnienie Cofnij To było jedyne w swoim rodzaju doświadczenie i jestem zadowolony z rezultatu.

Byłem smutny, że musiałem oczywiście wyjechać, ale ulżyło mi, że nie muszę robić ostatnich wypieków. Przygotowania były żmudne w ciągu kilku dni, które mieliśmy. Muszę przyznać, że pozostała trójka wykonała całkiem niezłą robotę i naprawdę ich za to lubię.

Jestem w szczęśliwym miejscu, że nie znalazłem się w finale. To tylko jeden odcinek, który przegapiłem, tylko jeden. I wiem, że czeka mnie wiele ekscytujących rzeczy, a ludzie patrzą na to, co zamierzam robić dalej – i to jest całkiem niesamowite.

co lub co? Lubisz pieczenie?
Widzę, że każde pieczenie jest trochę jak eksperyment chemiczny lub fizyczny. Musisz być drobiazgowy w składnikach, musisz być drobiazgowy w metodzie. Wtedy otrzymujesz coś pięknego.

Byłam bardzo młoda, kiedy zaczęłam piec z mamą w domu. Jak tylko mogłem wstać, byłem w środku [all]Zapiekaj z nim ser i świąteczne ciasteczka. To było coś, co nam się podobało.

Moją ulubioną rzeczą jest chleb. Robisz to ze składników i ożywa. Ma własny umysł. W przeciwieństwie do ciasta nie można go przelać do formy i oczekiwać, że zachowa ten kształt. Z chlebem trzeba z nim pracować i przeciw niemu. Nie możesz się spieszyć. Ma własne pomysły na to, co chce robić.

Jak przygotowywałeś się do zawodów?
Spędziłem dużo czasu z żoną, spacerując po kraju, omawiając osobiste relacje z każdym chlebem, który zamierzałem upiec. Zacząłem od historii, którą chciałem opowiedzieć, a nie od ciasta. Nie wiem, czy to podejście sprawdziło się w półfinałach. Świadomie też ryzykuję swoimi smakami. Ale lubię podejmować wyzwania. Potem kolejne wyzwanie na szczycie.

Czy tajność programu była trudna?
Serial jest kręcony na początku roku, ale oczywiście przez wiele miesięcy nie można nikomu powiedzieć ani słowa. Tajemnica była dla mnie najtrudniejsza. Wszystko potoczyło się tak rozmazane, że nie mogłem sobie przypomnieć, ilu mam gwiazdorskich piekarzy, czy dostałem uścisk dłoni, czy nie… kiedy oglądałem serial, wszystko wróciło. To było jak kolejka górska. Po obejrzeniu każdego odcinka w kolejnych tygodniach czułem się fizycznie wyczerpany. Czułem adrenalinę. Po tym moje serce biło szybciej.

Wydaje się, że wszyscy macie się naprawdę dobrze… jak się czuliście, kiedy w finale usłyszeliście krzyk Chigsa?
To było bardzo miłe. Pieczony Yoda dzwoni do mnie. Przedstawia, jak wszyscy z nas 12 czuli się do siebie. Pomagaliśmy sobie nawzajem i byliśmy tam dla siebie. Za kulisami nie było konkurencji. Oglądanie finałowego meczu było bardzo emocjonalne, łzy napłynęły mi do oczu. To było bardzo wzruszające, widzieć rodziny innych zawodników i ich silne więzi. przedostać się CofnijPotrzebujesz silnej rodziny za sobą. Potrzebujesz wsparcia. W przeciwnym razie możesz dostać się do sprawy i uderzyć w blokady.

Wygrałeś Star Baker trzy razy podczas pobytu w namiocie i raz po raz wygrywałeś podczas wyzwań technicznych. Wydawała się taka spokojna i zatrzymała się…
Miarą dla mnie jest moja wydajność. Jeśli jesteś zadowolony z moich wypieków, nie ma znaczenia, czy jesteś Star Bakerem, czy nie. Moją gwiazdą jest Byk i myślę, że mam typową osobowość Byka. Wiele dzieje się w pomieszczeniach, a kiedy wybucha, wybucha naprawdę bardzo. Innymi słowy: rzadko krzyczę, ale jeśli tak, to lepiej bądź bardzo daleko.

w Cofnijpomogła temu obecność Noel [Fielding] i umarł [Lucas] O. Naprawdę dodają lekkości namiotowi. Chociaż nie było ich tam tak często, jak można by sądzić, oglądając program, przypomnieli mi, że to nie jest takie poważne. Na zewnątrz namiotu jest świat.

Pro Leith Kochała twój ostatni chleb i powiedziała, że ​​szkoda, że ​​to nie ona podała jej rękę. (w półfinale, Jürgen Był jedynym piekarzem, który nie dostał Paula Hollywood uścisk ręki.) Kto był twoim ulubionym sędzią?
Myślę, że Pro rozumiał więcej z tego, co robiłem.

Kogo chcesz wygrać?
Postawiłbym pieniądze na Crystelle, ponieważ naprawdę rozkwitła swoimi kwiatami i smakami. Myślę, że gdyby te naleśniki wyszły tak, jak lubiła, to by wygrała. Ale tak się cieszę z jego powodu Giuseppe. Precyzja i klasyczny kształt ich wypieków są naprawdę niesamowite.

Jesteś także silnym graczem na puzonie. Czy jesteś w zespole?
Tak, jestem członkiem dużego zespołu w społeczności, Sussex Jazz Orchestra. Dołączył do mnie mój syn Benjamin. Gramy muzykę z lat 50. i 60., której nie słyszysz często. Lubię improwizować jazz. To jak mówienie innym językiem.

Kochałem Milesa Davisa, ale także wczesnych kompozytorów muzycznych, takich jak Johannes Okegem. W zamknięciu nasza rodzina spotkała się z sąsiadem i grała w naszym ogrodzie XVI-wieczną wenecką muzykę.

READ  Projektant „Wiedźmina” zdradza, w jaki sposób Nevelan Castle honoruje autora