Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Zabiję cię” – matka i córka oskarżone o atak na patelnię

Lokalne władze podały, że matka i córka przebywają w więzieniu w Tennessee po tym, jak zaatakowały męża i ojca patelnią.

Do zdarzenia doszło w Ashland w stanie Tennessee pod Nashville 27 stycznia, kiedy mężczyzna obudził się z leżącą na nim córką i uderzył go w głowę żeliwną patelnią po tym, jak oświadczył, że chce rozwieść się z jej matką.

Na nagraniach z kamer funkcjonariuszy widać następstwa ataku, na których widać obficie krwawiącego mężczyznę z dwiema ranami głowy, po tym jak udało mu się uciec do domu sąsiada i poinformować władze.

Żona mężczyzny, Pam Davis (62 l.) i córka Kelly Davis (29 l.) usłyszą zarzuty usiłowania morderstwa w związku z napaścią.

Po uderzeniu go patelnią córka zaatakowała go nożem, podczas gdy żona mężczyzny chwyciła go za pasek, zarzuciła mu na szyję i zaczęła go ciągnąć w dół, dusząc go – podało biuro szeryfa hrabstwa Cheatham. – podało CNN.

Według oświadczenia złożonego pod przysięgą przez Biuro Szeryfa Kelly Davis powiedziała ojcu podczas ataku: „Zabiję cię (przekleństwo)!”

Udało mu się uciec od żony i córki i uciec do domu sąsiada.

Na nagraniu z kamery Bodycam widać mężczyznę w bieliźnie po tym, jak żona i córka zaatakowały go smażonym mężczyzną w jego domu w Tennessee.

Na nagraniu widać, jak funkcjonariusze, którzy przybyli i znaleźli mężczyznę leżącego na balkonie sąsiada, powiedział im, że „żył lepiej”.

„Wczoraj wieczorem oznajmiłem żonie, że chcę rozwodu. Jakieś 20, 30 minut temu moja żona i córka – patelnia i nóż” – powiedział.

Zastępcy zabrali Pam i Kelly Davis do więzienia hrabstwa Cheatham. Od tego czasu oboje złożyli kaucję.

READ  Koronawirus: Eksperci wzywają do inspiracji społeczności Pacyfiku z Fidżi, ponieważ wskaźniki szczepień opóźniają się