Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wytatuowany fan Blockswitch, który pojawił się w The Jeremy Kyle Show z wytatuowaną twarzą, umiera w pokoju

Wytatuowany fan Blockswitch, który pojawił się w The Jeremy Kyle Show z wytatuowaną twarzą, umiera w pokoju

15 minut sławy Deona w telewizji

Deon „Mad Dog” Hulse, którego wytatuowane rysy twarzy i jednolinijki zahipnotyzowały naród w programie ITV Jeremy Kyle Show, „umarł spokojnie”

Od razu znany mieszkaniec Blockswitch, który chwycił 15 minut swojej sławy obiema rękami, zmarł w poniedziałek, a jego przyjaciele z całego świata umieścili hołd w mediach społecznościowych.

Bezkompromisowy występ Deona w przebojowym programie dziennym natychmiast przeszedł do historii jako jeden z najbardziej pamiętnych telewizyjnych momentów 2011 roku, kiedy nie było wściekłej dziewczyny ani Kyle’a, który podżegałby go do zerwania.

Donna Cattell organizuje tę zbiórkę pieniędzy w imieniu Dwaina Hulse’a na stronie internetowej gofundme.com.

Powiedziała: „Cześć wszystkim, wszystkim z Goscote, Bloxwich, Brownhills, a nawet Blackpool, wielu z was zna Deona „Wściekłego psa” Hulse’a. Dotknął tak wielu serc, że wielu z nas zawsze będzie miało o nim historię do opowiedzenia. za bilion”.

„Stracił życie 26 lutego, zmarł spokojnie we śnie. Chcę zapewnić mu pogrzeb, na jaki zasługuje. I pomóc mu w pogrzebie, aby dać mu to, na co zasługuje. Chcę zdjąć ciężar z jego kochającej rodziny”.

„Tak wielu ludzi zostało ze złamanymi sercami, wszystko pomaga, dziękuję wszystkim, pokażmy rodzinie, jak bardzo on i Deon są kochani, odpoczywając w czystym niebie. Wszyscy kochamy dziecko”.

Deon wystąpił w dziennym reality show u szczytu popularności w 2011 roku w odcinku zatytułowanym Jak mój chłopak zrujnował mu twarz?

Powiedział zdezorientowanemu gospodarzowi i publiczności: „Nie obchodzi mnie, jak wyglądam. Jestem tym, kim jestem, jeśli ludzie nie lubią mnie za to, kim jestem, mogą to zrobić. Co w tym złego? wciąż ta sama osoba w środku.”

Kyle, który później został zniesławiony za traktowanie gości na swoich programach, powiedział Dionowi „Wyglądasz śmiesznie”.

„RIP, jeden z moich starych dobrych kumpli”, powiedział Neil Clifford, „Nie mogę uwierzyć, że cię nie ma. Śpij spokojnie”.

Nicole Berry ciepło wspominała Diona. Powiedziała: „Każdego dnia przechodził obok mnie z ofertami domów. Co za urocza dusza i zawsze zatrzymywał się, żeby się przywitać. Jedna z rzadkich dobrych dusz, jakie kiedykolwiek spotkałem”.