Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyjaśnij, jak zdobyć Arceusa w Pokmon Brilliant Diamond i Shining Pearl • Eurogamer.net

Wyjaśnij, jak zdobyć Arceusa w Pokmon Brilliant Diamond i Shining Pearl • Eurogamer.net

Arceus Teraz może zostać aresztowany Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl.

Aby to zrobić, musisz jednak najpierw spełnić szereg wymagań – jednym z nich jest Pokémon Legends: Arceus.

Niestety oznacza to, że jeśli nie posiadasz tej gry, nie będziesz w stanie złapać Arceusa w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl.

Poniżej odkryjesz Jak zdobyć Arceusa w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl?.

Pokemon Legends: Arceus Eurogamer Notatki z transmisji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, odwiedź Solucja Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl.

Jak zdobyć Arceusa w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl?

Jeśli chcesz schwytać Arecusa w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl, musisz najpierw spełnić trzy wymagania.

Pierwszym z nich jest posiadanie pliku zapisu Pokémon Legends: Arceus na konsoli Nintendo Switch, w którym wykonałeś wszystkie główne zadania. Obejmuje to misje po zakończeniu gry, a jeśli chcesz wiedzieć, na czym stoisz w głównej kampanii, odwiedź Legendy Pokemonów: Arceus Solucja.

Po drugie, w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl musiałeś wejść do Hall of Fame z porażką Czwarta elita Otwórz plik Narodowy Pokedex. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze głównej kampanii, odwiedź Solucja Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl.

pokemon_brilliant_diamond_arsus_5

Na koniec musisz pobrać wersję 1.3.0 dla Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl, która została uruchomiona we wtorek 15 marca. Powinien zostać automatycznie pobrany na konsolę Nintendo Switch, jeśli jest podłączony do Internetu.

Jeśli nie, upewnij się, że konsola jest podłączona do Internetu, a następnie naciśnij przycisk „+” podczas wybierania Pokémon Brilliant Diamond lub Shining Pearl z menu głównego. Tutaj znajdziesz opcję aktualizacji oprogramowania w trybie online lub poprzez dopasowanie aktualnej wersji do lokalnych użytkowników.

Pokemon_Brilliant_Diamond_Arceus_1

Gdy spełnisz te wymagania, uruchom Pokémon Brilliant Diamond lub Shining Pearl i odwiedź swój dom w Miasto Dwuskrzydłowych. Tutaj, w swoim pokoju na piętrze, obok konsoli Nintendo Switch znajdziesz Azure Flute.

READ  Inhibitory układu renina-angiotensyna łagodzą popromienne zapalenie płuc poprzez aktywację osi ACE2-angiotensyna-(1-7) poprzez szlak NF-κB/MAPK.
pokemon_brilliant_diamond_arsus_3

Po podniesieniu Azure Flute zaopatrz się w swoje ulubione artykuły zdrowotne i Poké Balls przed wizytą Wał nad górą korony. Po przybyciu zostaniesz poproszony o zagranie Azure Flute, co spowoduje pojawienie się drabiny.

pokemon_brilliant_diamond_arsus_2

Arceus czeka na ciebie na szczycie tych schodów, a ponieważ ten Pokémon nie jest błyszczącą osłoną, jest to idealne miejsce do uratowania, jeśli szukasz błyszczącego zdobyczy.

pokemon ercius

Arceus będzie miał 80 poziom, a ponieważ jest zwykłym Pokemonem, jest słaby do ataków bojowych. Uważaj – nie chcesz, żeby Arceus przegrał!

Zalecamy używanie Pokémona, który ma niższy poziom niż 80 i może atakować słabości Arceusa, dzięki czemu możesz bezpiecznie obniżyć jego zdrowie. Dobrym pomysłem jest również sparaliżowanie lub uśpienie Arceusa, aby zmniejszyć jej zdolność do atakowania ciebie.

Wreszcie, Ultra Balls to dobry wybór dla Poké Ball, ale jeśli nadal go masz, zawsze możesz użyć Master Ball. Chociaż możesz chcieć go zachować na wypadek napotkania błyszczącego Pokemona!

Powodzenia w złapaniu Arceusa!