Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 powróci do PlayStation Store

Wygląda na to, że Cyberpunk powrócił do PlayStation Store. Grę – wycofaną ze sprzedaży na platformie w zeszłym roku – można teraz znaleźć, wyszukując jej nazwę, a pojawia się ona z tagiem „właśnie ogłoszona”.

Na razie, jeśli nie posiadasz jeszcze gry, możesz ją po prostu dodać do listy życzeń lub śledzić w taki sam sposób, jak nadchodzące zwykłe gry. Jeśli posiadasz cyfrową wersję gry, możesz ją ponownie pobrać, ale po tym, jak sami wypróbowaliśmy, oryginalna wersja wydaje się mieć tylko 1.00, a nie jakiekolwiek późniejsze aktualizacje.

Skontaktowaliśmy się z Sony i CD Projekt w celu uzyskania komentarza.

Zrzut ekranu gry Cyberpunk 2077 w PS5 PS Store, zrobiony dzisiaj.

Po burzliwej i bardzo kontrowersyjnej premierze, Sony podjęło decyzję o wycofaniu Cyberpunka 2077 ze sprzedaży 17 grudnia 2020 r. Prawie sześć miesięcy później gra nadal jest technicznie niedostępna dla nowych klientów, a zagadki związane z jej usunięciem nie zostały jeszcze rozwiązane.

W kwietniu główna łatka gry 1.2 została opisana jako „krok” w kierunku przywrócenia gry do sprzedaży na PlayStation, ale od tego czasu nie słyszeliśmy nic oficjalnego o tym powrocie. Wciąż czekamy również na wieści o obiecanej nowej, oryginalnej konsolowej wersji gry, która ma pojawić się w drugiej połowie tego roku. CD Projekt powiedział, że wyciągnął „wielką lekcję” z premiery Cyberpunka i w rezultacie zmienił działalność firmy.

Przebudowa Cyberpunka 2077 była kosztowna dla CD Projekt, w wyniku którego zyski spadły o 65%. Nie pomógł mu masowy cyberatak firmy, w wyniku którego wyciekł kod źródłowy firmy i może zawierać informacje o pracownikach.

READ  Covid-19: Wprowadzenie na rynek szczepionki Covid-19 w fazach począwszy od końca lipca