Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystko o 8-letnim cyklu Litecoina i drodze do 100 tys. dolarów

Wszystko o 8-letnim cyklu Litecoina i drodze do 100 tys. dolarów

  • Cena Litecoina wzrosła o 3% w ciągu ostatnich 24 godzin.
  • Nastroje na rynku wokół monety pozostały zwyżkowe.

Litecoin [LTC]Podobnie jak większość innych kryptowalut, LTC przeżyło w zeszłym miesiącu trudny okres, ponieważ straciło znaczną część swojej wartości. Tak naprawdę, jeśli weźmiemy pod uwagę najnowsze dane, KDT może mieć cykl 8-letni, co na pierwszy rzut oka wydawało się niepokojące.

Jednak w tej historii jest coś więcej.

Co dzieje się z Litecoinem?

Kapitalizacja rynkowa monet Dane Z raportów wynika, że ​​cena Litecoina tylko w ciągu ostatnich 30 dni uległa korekcie o ponad 22%, a tendencja spadkowa nie została zatrzymana w ciągu ostatniego tygodnia, gdyż spadła o 13%.

Chociaż było to niepokojące, miało to miejsce niedawno analiza Znany analityk kryptowalut Master ujawnił inny obraz. Według tweeta Litecoin znajduje się obecnie w 8-letnim cyklu.

Jeśli to prawda, inwestorzy odnotują szczyt LTC w październiku 2025 r. Historycznie rzecz biorąc, w każdym 4-letnim cyklu LTC osiągało swój szczyt. Konkretnie w latach 2014, 2018 i 2022.

Jeśli historia się powtórzy, cena LTC może wahać się od 65 000 dolarów do ponad 100 000 dolarów w następnym szczytowym okresie.

Ośmioletni cykl Litecoina

Źródło: X

Można się tego spodziewać w najbliższej perspektywie

Ponieważ patrzenie na szczyt w 2025 r. jest obecnie zbyt wcześnie, AMBCrypto planowało sprawdzić aktualny stan monety, aby zobaczyć, czego się spodziewać w najbliższej przyszłości.

Dobra wiadomość była taka, że ​​podobnie jak wiele innych kryptowalut, również LTC nabrało zwyżkowego impetu w ciągu ostatnich 24 godzin, gdy jego cena wzrosła o ponad 3%.

W chwili pisania tego tekstu cena LTC wynosi 64,73 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 4,8 miliarda USD, co czyni ją 21. największą kryptowalutą.

Sytuacja może wkrótce się poprawić, ponieważ w zeszłym tygodniu spadł współczynnik NVT monety. Niższa miara oznacza, że ​​składnik aktywów jest zaniżony, co wskazuje na wyższą cenę.

Zmniejszył się współczynnik NVT LTC

Źródło: Glassnode

Wydawało się, że zaufanie inwestorów do waluty również uległo poprawie, wraz z prawdopodobnym wzrostem nastrojów. Oznacza to wyraźnie, że na rynku dominował byczy sentyment wokół waluty.

READ  Strajkujący pracownicy Activision mówią o „ciszy radiowej” wydawcy [Exclusive]

Jednak nie wszystkie wskaźniki napawały optymizmem. Spadek zanotował np. wskaźnik MVRV. W ostatnich dniach spadła także jego prędkość, co oznacza, że ​​LTC jest rzadziej wykorzystywane w transakcjach w określonym przedziale czasowym.

źródło: Santiment


Czy Twój portfel inwestycyjny jest ekologiczny? Zweryfikować Kalkulator zysku Litecoina


Nasza analiza danych Coinglass wykazała, że ​​stosunek długości do szerokości również spadł, co oznacza, że ​​na rynku jest więcej krótkich pozycji w porównaniu do długich pozycji.

Wskaźnik MACD monety wykazał tendencję spadkową na rynku. Jednak nic nie można powiedzieć z całą pewnością, ponieważ Chaikin Funds Flow (CMF) odnotował wzrost, wskazując na dalszy wzrost cen.

Źródło: TradingView