Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Współpraca LEGO z Super Mario rozszerza się o zestawy rezydencji Luigiego

gdy Nintendo’s Super Mario Seria wszedłem w świat ŁamigłówkiFani zarówno klasycznej serii Nintendo, jak i ponadczasowych klocków LEGO będą zachwyceni. Wiele żywych elementów i postaci, które Nintendo stworzyło przez dziesięciolecia, oznacza, że ​​współpraca jest na to gotowa. Wiele kolorowych i wspaniałych kombinacji. Również ze względu na DNA gier wideo w Super Mario Franczyza, jest tyle miejsca na kreatywność, jeśli chodzi o budowanie scenografii lub poziomów, że jest Konkurencja O Super Mario Zestawy LEGO.

Teraz cykl współpracy został poszerzony o trzy zupełnie nowe grupy oparte na: Pałac Luigiego Seria.

Ogłoszenie ▼

Pierwsza gra z serii została wydana na GameCube w 2001 roku i mile zaskoczyła fanów jako odejście od głównej serii. Temat serialu, choć niezbyt przerażający, skłania się ku przerażającej stronie rzeczy.

Te trzy grupy to Lab, Poltergust, Haunt-and-Seek i Entryway. Nie będzie jednak zawierać postaci postaci Luigiego, która jest dostępna w Kurs dla początkujących. Dołączą do niego także King Po i profesor E Gad!

Chociaż zapowiedź Pałac Luigiego Kolekcje zbiegły się z Halloween, kolekcje trafią tylko na półki sklepowe 1 stycznia 2022.


Wrzuć komentarz na Facebooku poniżej!


READ  Intel próbuje zmienić fanów Apple w „doświadczenie społecznościowe”