Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 361 cze 15 Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle?  TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ |  Gry |  zabawa

Wordle 361 cze 15 Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa

Gdy usuniemy środę z drogi, oficjalnie wracamy do weekendu. Aby trochę przyspieszyć dzień garbu, Wordle ma kolejną diabelską zagadkę, którą fani muszą rozwiązać. Wordle dzisiaj niekoniecznie jest słowem, którego często używasz, co czyni to jeszcze trudniejszym. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc fanom Wordle na całym świecie, dzięki kilku poradom bez spoilerów dla Wordle 361 15 czerwca. Po prostu przejdź na dół strony, aby uzyskać wskazówki i powodzenia!

Koncepcja jest bardzo prosta i wymaga od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby to zrobić, musisz użyć operacji usuwania, aby wykluczyć różne znaki.

Jeśli na przykład kwadrat liter zmieni kolor na szary po jednym z twoich domysłów, możesz wywnioskować, że ta konkretna litera nie pojawia się w słowie dnia. Jeśli płytka zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera jest w słowie, a nie we właściwym miejscu, natomiast zielona płytka oznacza, że ​​litera jest w słowie i we właściwej pozycji.

Celem jest rozwiązanie każdej zagadki jak najmniejszą możliwą liczbą prób. Następnie możesz podzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych i pokazać znajomym, rodzinie i przypadkowym obserwatorom, jak mądry jesteś.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. A ponieważ Wordle śledzi twoje statystyki, porażka oznacza, że ​​tracisz swoją ciężko zapracowaną passę – coś, o czym będziesz przypominać za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Jeśli chcesz uniknąć utraty dobrej passy, ​​czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze wskazówki Wordle dotyczące puzzli z 15 czerwca…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

READ  Legendarny wokalista Hariharan komponuje muzykę do pierwszego indopolskiego projektu „No Means No”

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa. Lubię też używać słowa „dźwignia” jako zgadywania na początku.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 361 podpowiedzi i poradniki na 15 czerwca…

1. Wordle 361 zaczyna się na literę P.

2. Wordle 361 zawiera dwie samogłoski.

3. Pierwszy jest w języku włoskim.