Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 307 22 kwietnia Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ | Gry | zabawa

To, że jest piątek i nie możesz się doczekać weekendu, nie oznacza, że ​​powinieneś zapomnieć o codziennej łamigłówce Wordle. Dostępne tylko przez jeden dzień, Wordle 307 to kolejna nieco trudna łamigłówka, choć nie na tym samym poziomie, co niektóre irytacje, które widzieliśmy w tym tygodniu. Jeśli masz trudności z rozszyfrowaniem i znalezieniem odpowiedzi na dzisiejszą zagadkę Wordle, przewiń stronę w dół, aby znaleźć trzy wskazówki i przewodniki bez spoilerów dla Wordle 307 22 kwietnia.

Świetna gra, gdy masz dziesięć minut, Wordle zleca graczom odgadnięcie pięcioliterowego słowa w sześciu próbach. Brzmi prosto, ale może być znacznie trudniejsze niż myślisz.

Jeśli chcesz rozwiązywać łamigłówki Wordle, po każdym odgadnięciu będziesz musiał zwracać szczególną uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 307 22 kwietnia …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

READ  Obchody platynowego jubileuszu Queens z czterodniowym świętem bankowym | królowa

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 307 Wskazówki i poradniki już 22 kwietnia…

1. Wordle 307 zaczyna się na literę P.

2. Wordle 307 ma tylko jedną samogłoskę.

3. Zaczyna się od nasiona.