Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wielka Brytania, Polska i Irlandia przodują w ożywieniu wskaźnika obłożenia hoteli w Europie

Jak wynika z najnowszych wstępnych danych z STR które zostaną zaprezentowane w Międzynarodowe Forum Inwestycji Hotelarskich (IHIF).

Według stanu na 11 kwietnia Wielka Brytania wykazała 28-dniowy wskaźnik obłożenia na poziomie 87% w porównaniu z podobnym poziomem z 2019 r., a indeks tego kraju utrzymuje się stale powyżej 80 od 23 lutego. Polska (84,5) i Irlandia (81,3) miały drugi co do wielkości wskaźnik obłożenia, ale pomimo drugiego pod względem wskaźnika obłożenia, poziomy w Polsce spadły w ostatnich tygodniach po tym, jak indeks osiągnął najwyższy poziom 94 w dniu 29 marca. Jak wspomniano w Poprzednia analiza STRPolska odnotowała wzrost okupacji w wyniku przyjmowania uchodźców w pierwszych dniach wojny rosyjsko-ukraińskiej.

Źródło: STR

„Ożywienie w Europie w ostatnich miesiącach przyspieszyło do 70% poprzednich porównań pandemicznych”, powiedział Robin Rossmann, dyrektor zarządzający STR. „Ogólnie rzecz biorąc, rynki zależne od rozrywki były najdalsze w harmonogramie, ale ostatnio pojawiły się zachęcające sygnały, że życie wraca do miast-bramek, które są bardziej zależne od popytu korporacyjnego. Dane o obłożeniu ksiąg Pokazuje, że wiele kluczowych rynków powinno powrócić do 90-100% poziomów z 2019 roku do połowy maja”.

Rossmann zaprezentuje się na IHIF w środę 4 maja o 9:40 CEST. Zaprezentuje go również STR Thomas Emmanuel, dyrektor, we wtorek 3 maja o godzinie 17:00 CEST. Alexander Robinson, starszy menedżer, czwartek, 5 maja, godz. 8:00 CEST; oraz Oev Roach, Dyrektor Handlowy, 5 maja o godz. 8.00 CET.

O STR

STR dostarcza dane porównawcze, analizy i informacje rynkowe dla globalnej branży hotelarskiej. Założona w 1985 roku firma STR jest obecna w 15 krajach z centralą firmy w Ameryce Północnej w Hendersonville w stanie Tennessee, międzynarodową centralą w Londynie i centralą Azji i Pacyfiku w Singapurze. STR została przejęta w październiku 2019 r. przez CoStar Group, Inc. (NASDAQ: CSGP), wiodący dostawca informacji o nieruchomościach komercyjnych, analiz i rynków internetowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową str.com I costargroup.com.

READ  Do Polski przybywają pierwsze wojska sił zbrojnych USA, więcej oczekiwanych