Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomość o raku króla Karola: William „zaniepokojony” „PR-owym chwytem” Harry’ego, Kate również została zaktualizowana

Wiadomość o raku króla Karola: William „zaniepokojony” „PR-owym chwytem” Harry’ego, Kate również została zaktualizowana

Quinn twierdzi, że King radzi sobie „bardzo dobrze” w tych okolicznościach

Książę Walii jest „zdenerwowany” bratem po jego krótkiej wizycie u ojca, u którego zdiagnozowano raka.

Po tej wiadomości Harry poleciał do Wielkiej Brytanii, aby ponownie spotkać się z członkiem rodziny królewskiej, ale według doniesień spędził z nim mniej niż godzinę, zanim następnego dnia wrócił do domu w Kalifornii, gdzie nie miał kontaktu ze swoim bratem, księciem Williamem, z którym był w separacji.

Ingrid Seward, redaktor naczelna magazynu Majesty, powiedziała: słońce: „William będzie zdenerwowany, że Harry po raz kolejny zdecydował się na tę wizytę, aby zobaczyć w ojcu szansę na PR”.

Książę William powrócił do obowiązków królewskich po kilkutygodniowej rezygnacji ze stanowiska, aby opiekować się żoną po tym, jak przeszła operację brzucha.

Prawie dwa tygodnie po wypisaniu ze szpitala poczta online Doniesiono, że matce trójki dzieci udało się w tym tygodniu dołączyć do rodziny podczas półrocznej przerwy w Sandringham.

Znajomy powiedział gazecie: „Catherine wraca do zdrowia”. „Nie mogła się doczekać zmiany scenerii i będzie mogła spokojnie żyć w Norfolk, podczas gdy dzieci będą cieszyć się ciszą i spokojem z Williamem”.

1707564634

Poseł chory na raka mówi królowi „to nie koniec świata”

Chory na raka poseł zapewnił króla, że ​​postęp medycyny oznacza „to nie koniec świata”.

Barry Sherman powiedział, że „zaraz po ostatnich wyborach” zdiagnozowano u niego raka i początkowo myślał, że „to koniec świata”.

„Kiedy po raz pierwszy zdiagnozowano u mnie nowotwór tuż po ostatnich wyborach, myślałem, że to koniec świata i nie będę w stanie kontynuować swojej pracy polegającej na reprezentowaniu mieszkańców Huddersfield” – powiedział Izbie Gmin w dniu Czwartek. I robienie tego wszystkiego, co kocham w byciu aktywnym parlamentarzystą.

Powiedział jednak, że leczenie raka „zmieniło się radykalnie”.

„Od czasu tej diagnozy prowadzę bardzo aktywne życie. Nadal mogę sprawiać sobie prawdziwy ból… spikerowi Izby Gmin i reszcie moich kolegów w Izbie Gmin.”

Atena Stawrou10 lutego 2024 o godzinie 11:30

1707562234

Podczas wizyty w Pony Center Anne otrzymuje słowa wsparcia od króla i Kate

Księżniczka królewska potwierdziła słowa wsparcia dla króla i księżnej Walii podczas świętowania 35. rocznicy Pony Club.

Anne skinęła głową i uśmiechnęła się, gdy siostra Mary Joy Langdon, założycielka i dyrektor generalna Wormwood Scrubs Pony Centre w zachodnim Londynie, która była gospodarzem wizyty królewskiej, powiedziała jej: „Życzymy Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego w tym czasie”.

James Hick, dyrektor naczelny British Horse Society (BHS), które wspiera klub Pony w West London, powiedział Anne: „W imieniu nas wszystkich chciałbym również przekazać Jego Wysokości nasze szczere myśli podczas tego wydarzenia. ” Czas i dla Twojej rodziny.”

Hick był u boku Princess Royal, gdy ta spotykała się z młodymi jeźdźcami z zachodniego Londynu i rozmawiała z personelem BHS oraz zwolennikami Wormwood Scrubs Pony Centre.

Po wizycie powiedział o Annie: „Myślę, że zawsze jest bardzo wdzięczna za nasze obawy i myśli na jej temat.

„Jest osobą bardzo prywatną, jeśli chodzi o swoje myśli, ale była nam wszystkim bardzo wdzięczna i czuje miłość, jaką darzymy naszą rodzinę w bardzo ważnym momencie”.

Gwiazda telewizyjna Martin Clunes, patron Wormwood Scrubs Pony Center i prezes BHS, dołączył do Anne podczas wycieczki po ośrodku.

„Wiedziałem, że nasze myśli są z królem, ale myślę, że odczułem pewną ulgę – wyobrażam sobie, że sobie z niej dokuczaliście” – powiedział po wizycie.

(Getty Images)

Atena Stawrou10 lutego 2024 o 10:50

1707560605

Kobieta, do której Harry naprawdę się zwróci podczas walki ojca z rakiem

Noc w londyńskim hotelu, po czym wraca samolotem do Stanów, pozostawiając naród z niepewnością, czy te krótkie chwile z mężczyzną, o którym mówi, że „zawsze będzie kochał”, wystarczą, aby zacząć naprawiać ich zrujnowany związek.

Uważa się, że od czasu wspomnień Harry'ego para w ogóle nie rozmawiała dodatkowyw którym opisał Williama jako swojego „zaprzysięgłego wroga”.

Atena Stawrou10 lutego 2024 o 10:23

1707558934

William mianuje byłego dyplomatę rządowego na prywatnego sekretarza

Książę Walii mianował byłego dyplomatę rządowego na swojego prywatnego sekretarza, który wraca do obowiązków królewskich po zdiagnozowaniu raka u ojca.

Pałac Kensington poinformował w piątek, że to stanowisko obejmie Ian Patrick, który pracował także dla byłego przywódcy Liberalnych Demokratów, Lorda Ashdowna.

Książę wznowił w tym tygodniu swoje normalne obowiązki po urlopie, aby wesprzeć rodzinę, po tym, jak księżna Walii przeszła planowaną operację brzucha.

Podczas pobytu w Bośni w latach 2002–2006 pan Patrick pracował pod kierownictwem lorda Ashdowna, zanim dołączył do Biura ds. Spraw Zagranicznych, Wspólnoty Narodów i Rozwoju.

Jest także członkiem zarządu Crohn's & Colitis UK, organizacji charytatywnej zajmującej się leczeniem dwóch głównych postaci nieswoistego zapalenia jelit.

Atena Stawrou10 lutego 2024 o 09:55

1707557134

Obejrzyj: Piers Morgan kontynuuje wojnę na słowa z Harrym po rozstrzygnięciu sprawy włamania do telefonu

Piers Morgan kontynuuje wojnę na słowa z Harrym po rozstrzygnięciu sprawy o włamanie do telefonu

Atena Stawrou10 lutego 2024 o 09:25

1707555325

Kate po operacji wraca do zdrowia

Mówi się, że księżna Walii wraca do zdrowia i po operacji brzucha może co dwa lata wyjeżdżać z rodziną na wycieczki.

Kate spędziła 13 dni na rekonwalescencji po zabiegu w szpitalu, zanim wróciła do domu, do Adelaide Cottage w Windsorze.

Prawie dwa tygodnie po wypisaniu ze szpitala poczta online Doniesiono, że matce trójki dzieci udało się w tym tygodniu dołączyć do rodziny podczas półrocznej przerwy w Sandringham.

Znajomy powiedział gazecie: „Catherine wraca do zdrowia”. „Nie mogła się doczekać zmiany scenerii i będzie mogła spokojnie żyć w Norfolk, podczas gdy dzieci będą cieszyć się ciszą i spokojem z Williamem”.

(Prawa autorskie 2023 The Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone)

Atena Stawrou10 lutego 2024 o 08:55

1707554513

William jest „zdenerwowany” na Harry'ego po wizycie w Wielkiej Brytanii, która miała stanowić okazję do PR

Ingrid Seward, redaktor naczelna magazynu Majesty, powiedziała: słońce: „William będzie zdenerwowany, że Harry po raz kolejny zdecydował się na tę wizytę, aby zobaczyć w ojcu szansę na PR”.

Dodała, że ​​William „absolutnie nie jest obecnie zainteresowany” rozmową z Harrym.

Karol osobiście zadzwonił do Harry'ego i Williama, a także do jego rodzeństwa Anny, księcia Yorku i księcia Edynburga, aby poinformować ich o tej wiadomości, zanim pałac ogłosił ją narodowi w poniedziałek o 18:00.

Niecałe 24 godziny po tej wiadomości Harry wsiadł we wtorek na pokład samolotu z Kalifornii, który miał polecieć ponad 8000 km do Londynu.

Jego spotkanie z ojcem trwało niecałą godzinę, a zaledwie 26 godzin później ponownie opuścił Wielką Brytanię – nie spotykając się podobno ze swoim bratem Williamem.

(Getty Images)

Atena Stawrou10 lutego 2024 o godzinie 08:41

1707549450

Książę Harry krytykuje Piersa Morgana po osiągnięciu porozumienia z MGN

Książę Sussex skrytykował „ciągłe ataki” Piersa Morgana na niego po osiągnięciu przez niego ugody z Mirror Group Newspapers (MGN).

W oświadczeniu odczytanym przez jego prawnika Davida Sherborne'a przed Wysokim Trybunałem Harry powiedział: „W świetle tego po raz kolejny wzywamy władze, aby stały na straży praworządności i pokazały, że nikt nie jest ponad nią”.

„Dotyczy to również pana Morgana, który jako redaktor bardzo dobrze wiedział, co się dzieje” – stwierdził sędzia.

Sherborne dodał: „Nawet jego pracodawca zdał sobie sprawę, że po prostu nie może wezwać go na świadka faktów na rozprawie.

„Jego pogarda dla wyroku sądu i ciągłe ataki od tego czasu pokazują, dlaczego uzyskanie jasnego i szczegółowego orzeczenia jest tak ważne”.

(Getty)

Atena Stawrou10 lutego 2024 o godzinie 07:17

1707544800

Książę Edward przygotowuje się do powrotu do swoich królewskich obowiązków

Aleksandra Butlera10 lutego 2024 o godzinie 06:00

1707541200

ZOBACZ: Prawnik księcia Harry'ego składa oświadczenie po rozstrzygnięciu sprawy w sprawie włamania do telefonu przeciwko Mirror Group

Aleksandra Butlera10 lutego 2024 o godzinie 05:00