Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Wątki” New York Timesa nr 105 Wskazówki, spinogramy i odpowiedzi na niedzielę, 16 czerwca

„Wątki” New York Timesa nr 105 Wskazówki, spinogramy i odpowiedzi na niedzielę, 16 czerwca

Szukasz podpowiedzi, wykresów i odpowiedzi do sobotnich seriali? Znajdziesz je tutaj:

Forbesa„Wątki” New York Timesa nr 104 Wskazówki, spinogramy i odpowiedzi na sobotę, 15 czerwca

Niedziela, wolna niedziela. To idealny dzień, aby albo załatwić kilka obowiązków i spraw, albo odpocząć.

Jeśli wolisz to drugie, w poszukiwaniu inspiracji zajrzyj do mojego weekendowego przewodnika po streamingu. Wydano wiele nowych, świetnych programów i filmów, w tym premierę w HBO Smoczy Dom Sezon 2, który będę recenzował tutaj na tym blogu.

ForbesaCo obejrzeć w ten weekend: nowe programy i filmy w serwisach Netflix, HBO Max, Prime Video i nie tylko

Oczywiście, zanim zdecydujesz się na dobry program telewizyjny, film lub książkę (tak, choć bardzo kocham telewizję i filmy, jestem głęboko przekonany, że czytanie jest nadal najlepsze), musimy rozwiązać dzisiejsze problemy! Gra jest wciąż w fazie beta, ale zapewnia mnóstwo zabawy i mam nadzieję, że trafi do aplikacji New York Times Games.

Rozwiążmy sieć już dziś!

Jak grać w wybrzeża

Wydana przez New York Times Strands to gra oparta na klasycznym wyszukiwaniu słów. Gra jest obecnie w fazie beta, co oznacza, że ​​będzie kontynuowana tylko wtedy, gdy codziennie będzie w nią grać wystarczająca liczba osób. Innymi słowy, graj dalej. Naszą wspólną misją jest utrzymanie tej gry przy życiu i udostępnienie jej w aplikacji!

Dostępna jest nowa gra Strands, w którą możesz grać codziennie. Gra wyświetli siatkę liter o wymiarach sześć na osiem. Celem jest znalezienie grupy słów, które mają ze sobą coś wspólnego, dzięki czemu będziesz miał pojęcie, jaki jest ten temat. Gdy znajdziesz słowo tematyczne, pozostanie ono podświetlone na niebiesko.

Będziesz także musiał znaleźć specjalne słowo zwane spangramem. Dzięki temu dowiesz się, co te słowa mają ze sobą wspólnego. Spanggram łączy dwie przeciwne strony planszy. Chociaż słowa tematyczne nie byłyby odpowiednią nazwą, SPANgram może nią być. Gdy znajdziesz wykres rozszerzenia, będzie on nadal podświetlony na żółto.

Gałęzie Jednak nadal nie ma go w aplikacji do gier New York Times Możesz w to zagrać tutaj.

Jaka jest dzisiejsza wskazówka dotycząca gwintowania?

Idź wolno! Tuż po podpowiedzi na dzisiaj Gałęzie Zagadka, zdradzę, jakie są słowa odpowiedzi.

Wskazówka oficjalny temat na dzisiaj wybrzeże Zagadka brzmi: Jest w torbie

Oto dodatkowa wskazówka, która pomoże Ci znaleźć rozwiązanie: Popularny w Wielkiej Brytanii, chociaż Ted Lasso nie jest fanem.

Jakie są odpowiedzi na dzisiejsze gałęzie?

Uwaga, spoiler! Nie przewijaj strony w dół, dopóki nie będziesz gotowy, aby zobaczyć, co nowego pojawiło się dzisiaj Gałęzie Odpowiedzi.

Spanggram dzisiaj

Najpierw opowiem Ci o zarysie i pokażę gdzie się on znajduje w sieci. Następnie podam Ci pozostałe słowa i pokażę, jakie są istotne.

To jest Twoje ostatnie ostrzeżenie!

Dzisiaj Gałęzie Spanggram jest. . .

czas na Herbatę

Oto lokalizacja Spangramu w sieci:

Wszystkie odpowiedzi z dzisiejszych oddziałów

Wiele z tych herbat jest dość oczywistych, więc gdy zaczniesz je znajdować, będzie to dość łatwe. Tylko jeden mnie zmylił. Dam ci specjalną wskazówkę: nie myśl o herbacie, pomyśl o broni.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, Poniżej spoilery!

Oto pełna lista słów:

  • Matcha
  • Chai
  • Oolong
  • Rumianek
  • Jaśmin
  • Proch strzelniczy

Dziś upadek oddziału

Tak jak mówiłem, znalezienie mojej pierwszej herbaty – matcha – było bardzo łatwe, a zaraz potem szybko znalazłem chai. Zauważyłem słowo TEA i ponieważ jest bardzo krótkie (słowa składające się tylko z 4 lub więcej liter). Gałęzie) Pomyślałem, że to musi być pierwsza połowa SPANGRAMU i rzeczywiście. Stąd rumianek, oolong i jaśmin spadły w krótkich odstępach czasu. Dopiero proch strzelniczy naprawdę mnie zadziwił. Kiedy w końcu to zrozumiałem, przyznaję się do pewnego zamieszania. Nigdy wcześniej nie słyszałam o herbacie prochowej. Każdego dnia uczysz się czegoś nowego.

Jest to bez wątpienia chińska zielona herbata, której liście są zwinięte w małe, okrągłe granulki przypominające granulki prochu strzelniczego i stąd wzięła się nazwa tej herbaty. Proces walcowania pomaga zachować świeżość i smak herbaty, czyniąc ją mocniejszą i trwalszą w porównaniu do innych zielonych herbat.

Jak wyglądał twój dzisiejszy występ w Strands? Daj mi znać dalej Świergot I Facebook.

Koniecznie sprawdź mój blog Do Twoich codziennych przewodników po Wordle oraz wszystkich innych moich tekstów na temat programów telewizyjnych, przewodników dotyczących transmisji strumieniowych, recenzji filmów, relacji z gier wideo i nie tylko. Dziękuję za Twoją wizytę!

READ  TweetDeck może stać się płatną funkcją na Twitter Blue