Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W tym tygodniu Assassin’s Creed Mirage otrzyma tryb New Game Plus

W tym tygodniu Assassin’s Creed Mirage otrzyma tryb New Game Plus

Ubisoft potwierdził Assassin’s Creed MirażW tym tygodniu pojawi się aktualizacja New Game Plus, do której cierpliwi fani będą mogli wkrótce dołączyć. Choć ogłoszenie zawierało zastrzeżenie – ekstremalny tryb „permadeath” w grze został przesunięty na rok 2024 – wciąż jest wiele powodów, aby niecierpliwie czekać na aktualizację New Game Plus, w której na tych, którzy ponownie odwiedzą nadrzędną historię Basima, czekają nowe nagrody.

„Wróć do Podróży Bassema z dotychczasowymi postępami i nowymi nagrodami”, Ubisoft Powiedział Do MirażGra toczy się na platformie New Game Plus. Wygląda na to, że w tym trybie nie będzie żadnej nowej zawartości do odkrycia, ale prawdopodobnie pojawią się nowe nagrody w postaci broni, strojów i innych przedmiotów kolekcjonerskich.

Podobnie jak w przypadku innych trybów Nowej Gry Plus, gracze będą mogli kontynuować zdobywanie poziomów w tej rozgrywce, odpowiednio dostosowując wyzwania. Podczas drugiej rozgrywki gracze prawdopodobnie odkryją mnóstwo ukrytych szczegółów gry i będą mieli więcej czasu na ich zbadanie, poznanie historii scenerii gry i głębsze zagłębienie się w poszczególne postacie.

czyta: Recenzja Assassin’s Creed Mirage – Cofnij się w czasie

w Centrum gier recenzja miraż Assassin’s Creed, Nazwaliśmy to mocnym i ostrym Zabójca doktryny Przygodowy, inteligentny i nostalgiczny świat sportu, który przenosi graczy z powrotem do początków długiej serii.

Assassin’s Creed Miraż „To świetna gra typu stealth w świecie fantasy, ze wspaniałym środowiskiem, w którym chcesz dorastać, i tempem, które delikatnie, ale konsekwentnie prowadzi cię przez ciekawe misje, których wykonanie sprawia ci radość” – napisał recenzent Edmund Tran.

„Jego skupiony zakres daje ci chwilę wytchnienia, dzięki czemu możesz poświęcić więcej uwagi i uwagi charakterowi i historii świata, a także trudnej sytuacji jego bohaterów, a także sprawia, że ​​czujesz się dobrze z czasem, który w nim spędzasz. O to właśnie chodzi o.” Zabójca doktryny To powinny być mecze.”

READ  Profesjonaliści Blackmagic Studio Camera 4K odtwarzają podcasty Formuły 1

Dzięki ciasnej opowieści i oszałamiającemu światu, Miraż Warto do niej wrócić, gdy w tym tygodniu pojawi się aktualizacja New Game Plus. Najlepiej jest śledzić informacje na temat firmy Ubisoft Kanały mediów społecznościowych Aby dowiedzieć się więcej o tym, kiedy pojawi się ta aktualizacja.

W innych miejscach uniwersum New Game Plus jest znakomicie Alana Wake’a 2 Wkrótce otrzyma także aktualizację New Game Plus 11 grudnia 2023 r – Z nowymi opowieściami, scenami i przedmiotami kolekcjonerskimi dostępnymi dla tych, którzy mają dość odwagi, aby wskoczyć z powrotem do krętego świata.