Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W najnowszym odcinku Doctor Who fani rozdają Ncuti Gatwę

W najnowszym odcinku Doctor Who fani rozdają Ncuti Gatwę

Doctor Who wyemitował w ten weekend swój najnowszy odcinek w BBC One, ale wydarzenie to po raz piętnasty całkowicie odsunęło na bok Ncuti Gatwę.

Napisany przez showrunnera Russella T Daviesa „Walijski horror ludowy” 73 Yards przykuwa uwagę widzów w niecałe dwie minuty, ukazując Doktora w tajemniczy sposób znikającego na szczycie klifu, podczas gdy on i jego towarzyszka Ruby Sunday (w tej roli Millie Gibson) cieszą się malownicza nowa okolica. .

Następnie czekaliśmy ponad 40 minut na powrót ubranej w pomarańczową kurtkę przyjaciółki Ruby, pozostawiając fanów Doktora Who nieco rozdartych, czy nie jest za wcześnie na serial, aby tak mocno zwrócić na nią uwagę.

Doctor Who S1, 25.05.2024, 73 jardy, 4 - 73 jardy, The Doctor (NCUTI GATWA), *Publikacja dopiero o 00:01, niedziela 19 maja 2024*, BBC Studios, James Bardon

Lekarz zniknął kilka minut po zdarzeniu. (BBC Studios/James Bardon)

Doktor właśnie skończył opowiadać Robbiemu o „najniebezpieczniejszym Premierze w historii”, kiedy wszedł na granicę wróżkowego kręgu.

„Nie, nie, nie, nie, nie, nie… Co to jest?” – powiedział podróżnik w czasie. „Och, to okrąg! Ktoś to zrobił, przepraszam, stary”.

Równie zaskoczona jego dziwnym położeniem na wzgórzu, Ruby zasugerowała, że ​​dzieciom mogło się udać. „Hej, tu są małe litery. Spójrz; «Tęsknię za tobą», to wszystko, co jest napisane. «Spoczywaj w pokoju, Szalony Jack. Och, biedny Szalony Jack. To wygląda na jakiś pomnik” – zauważyła, trzymając dobro tam amulety przynoszące szczęście oraz ptasie czaszki i zwoje.

Kiedy odwróciła się, żeby poznać myśli lekarza, rozpłynął się w powietrzu. „OK… nie rób mi tego” – Ruby uśmiechnęła się, myśląc, że z niej żartuje, ale nie była to zabawna sztuczka.

Cue Ruby wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę zniknięcia lekarza, a jednocześnie nieustannie podąża za nią ubrana na czarno stara kobieta, która powoduje, że każdy, kto z nią rozmawia, krzyczy i ucieka.

READ  Zniknięcie Juliana Sandsa – Aktualizacja: Biuro szeryfa przedstawia aktualne informacje na temat poszukiwań zaginionego aktora
Doctor Who S1, 25.05.2024, 73 jardy, 4 - 73 jardy, *Publikacja dopiero o 00:01, niedziela 19 maja 2024*, BBC Studios, James BardonDoctor Who S1, 25.05.2024, 73 jardy, 4 - 73 jardy, *Publikacja dopiero o 00:01, niedziela 19 maja 2024*, BBC Studios, James Bardon

Dziwna postać, która trzymał się z daleka od Ruby, mimo że zawsze tam była. (BBC Studios/James Bardon)

Ostatecznie solowa misja Robbiego wywołała polaryzację wśród widzów Doctor Who, którzy opublikowali swoje reakcje na odcinek w mediach społecznościowych.

„Jestem zaskoczony, że tak wcześnie nakręcili odcinek bez Doktora, ale w końcu to wyróżniło Ruby na tle moich poprzednich towarzyszy”. napisała jedna osoba.

Zdecydowanie opowiadał się po drugiej stronie sporu Ta wiadomość jest na X: „Odważny eksperyment… nie zadziałał. Przepraszam. Jest za wcześnie, aby zrobić odcinek bez Doktora – w 2000 roku byłby to odcinek 10”.

„Najlepszy odcinek w historii. Jak odważnym można być, tworząc historię bez Doktora w zaledwie czterech przedstawieniach. Millie Gibson jest niesamowita jako Ruby Sunday. Superstar” i „Najgorszy/najnudniejszy odcinek jak dotąd o 73 jardy… Ruby nie może Trzymam pierścionek sam, przepraszam!!” Przeczytaj jeszcze dwa Mieszane odpowiedzi.

Serial Doctor Who będzie kontynuowany w najbliższą sobotę (1 czerwca) w BBC One.