Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W końcu Redfall otrzyma ostatnią aktualizację, w tym tryb offline

W końcu Redfall otrzyma ostatnią aktualizację, w tym tryb offline

Redfall otrzymuje ostatnią aktualizację, która między innymi doda tryb offline i wstrzyma rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Wiadomość została ogłoszona za pośrednictwem konta Redfall na platformie X, na którym podziękowano także graczom za „wiadomości wspierające” w świetle zbliżającego się zamknięcia dewelopera Arkane Austin przez Microsoft.

„Dziękuję za wszystkie wspierające wiadomości” – zaczyna się. Wiadomość jest na X. „Pracujemy nad wydaniem naszej ostatniej aktualizacji, Aktualizacji Gry 4, która wprowadza ulepszone systemy Neighborhood i Nest, wstrzymywanie gry dla jednego gracza, tryb offline i wiele więcej.

„Wkrótce podamy dodatkowe szczegóły. Dziękujemy wszystkim.”

W zeszłym tygodniu donoszono, że gdy nadeszła wiadomość o zamknięciu, Arkane Austin działało w trybie offline. W pracach planowano także DLC. Zakładano wówczas, że ogłoszone wcześniej w tym samym tygodniu zamknięcie systemu oznacza, że ​​aktualizacje nigdy nie ujrzą światła dziennego. Na szczęście tak nie jest – chociaż DLC już się nie pojawi i nie ma jeszcze potwierdzenia Jakie wynagrodzenie otrzymają posiadacze przepustek DLC za jego nieobecność?.

Redfall wystartował nieco ponad rok temu pośród ostrej krytyki – w tym naszej własnej recenzji Redfall – i słabej sprzedaży. Większość krytyki skupiła się na jałowym świecie, słabej sztucznej inteligencji i braku stabilności, czyli problemach, które w pewnym stopniu zostały rozwiązane w wydanych dotychczas aktualizacjach. Tryb offline również przybliżyłby grę o krok do rozgrywki w trybie dla jednego gracza, z której słynęło Arkane Austin, choć żadna ilość modernizacji nie zamieniłaby jej w wspaniałą zdobycz.

READ  Samsung Galaxy S24 Ultra wyznacza nowe standardy w zakresie trwałości i przejrzystości wizualnej dzięki Corning® Gorilla® Armor – Samsung Saudi Newsroom