Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Doom można teraz grać w Doom

Ponieważ Doom wciąż jest odtwarzany na prawie każdej dostępnej technologii, sprawy w końcu zatoczyły koło, gdy ktoś sprawił, że Doom można grać w Doomie.

Jak to zauważyłem gry komputeroweużytkownik youtube kgsws . przesłane wideo Sam modyfikuje grę, zanim pokaże mu rzeczywistą rozgrywkę, gdy gra w Doom inside Doom na PC.

„Wewnętrzny” Doom zastępuje ścianę w zwykłym Doomie i symuluje wszelkie ruchy gracza. Wchodząc bezpośrednio do niego, kryty Doom zajmuje cały ekran i można w niego w pełni zagrać, zanim gracze wrócą do gry głównej.

Chociaż oczywiście nie ma to zbyt wiele praktycznego zastosowania, jest to po prostu kolejny zabawny i głupi sposób, w jaki gracze grają w klasyczną strzelankę z 1993 r. Inne ostatnie przykłady obejmują grę w Dooma na stoisku McDonalda, na Twitterze, a nawet test ciążowy.

Dołączają do dłuższej listy, która obejmuje klocek LEGO, bankomat, kalkulator zasilany ziemniakami, bieżnię i wiele innych.

Dla tych, którzy szukają bardziej nowoczesnego i, ośmielimy się powiedzieć, swobodnego sposobu gry w Doom, najnowsza gra z serii, Doom Eternal, będzie dobrym wyborem. W naszej recenzji 9/10, IGN powiedział: „Niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy doświadczonym fanem Dooma, Doom Eternal zachwyci Cię i zapewni rozrywkę. To świetna zabawa”.

Ryan Dinsdale jest niezależnym tłumaczem w IGN, który od czasu do czasu pamięta tweet @thelastdinsdale. Będzie mówił o Wiedźminie przez cały dzień.

READ  Gracze Final Fantasy 7 Remake mogą teraz wybrać darmową parę kolczyków Serafic