Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vinesh zdobywa złoto Polish OpenVinesh zdobywa złoto Polish Openoutlookindia.com

1970-01-01T05: 30: 00 + 0530

READ  Mattie Kesh nauczył się już hymnu Polski od YOUTUBE, przygotowując się do debiutu po zostaniu gwiazdą Aston Villi

Early in the second period, Vinesh had Russian in trouble with a double leg attack as she levelled the score and then got two more points when Ekaterina committed a technical violation and was cautioned.

Vinesh completed the win with one more take-down move.

It was a comfortable win in the next round, though, as Vinesh pinned American rival opponent in just 75 seconds. She was leading 6-0 at that time.

Earlier in the day, Anshu Malik pulled out of the 57kg competition due to fever. PTI AT KHS KHS

-->

(Ed: Dodaje wynik końcowy)

WARSZAWA, 11 czerwca: Star Indian zapaśnik Vinesh Bogat udowodnił, że jego przygotowania do Igrzysk w Tokio są na dobrej drodze, wygrywając 53 kg złota na Polish Open w piątek, co dało mu trochę ważnego „chłopczego czasu” przed igrzyskami olimpijskimi.

To trzeci tytuł w sezonie dla 26-letniego Vinesha, który wcześniej zdobył złote medale na imprezie Matteo Pelligone (marzec) i Mistrzostwach Azji (kwiecień).

Zwycięstwo postawi Vinesha na pierwszym miejscu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Poza pierwszym meczem przeciwko zdobywczyni brązu 2019 World Bronze (50 kg) Ekaterinie Boleschuk, Vinesh nie przeszkadzały jej inne rywalki, ponieważ straciła tylko dwa punkty, aby dotrzeć na szczyt podium.

W finale nie stracił punktu z Ukrainką Christianą Perezą, którą wygrała 8:0. Vinesh zdobył większość swoich punktów poprzez podwójne ataki, podczas gdy europejska srebrna medalistka z 2019 r. Beresa była w defensywie.

Brązowy medalista świata i mistrz Igrzysk Azjatyckich Polacy musieli objąć prowadzenie 6-2, ale w półfinale stracili zaledwie 75 sekund za swoją amerykańską rywalką Amy Ann Firenze.

To był trudny start, ponieważ Vinesh był przeciwko Ekaterinie, a jego obrona była bardzo silna.

READ  Odra: Tajemnica masowej śmierci ryb pozostaje, ponieważ nie znaleziono substancji toksycznych | rzeki

Vinesh zdecydował się na atak lewą nogą, ale Rosjanin pokonał Indian 2-0, co utrzymał w pierwszej tercji. Kilka minut przed przerwą Vinesh rozpoczął kolejny ruch, ale nie mógł dokończyć.

Na początku drugiej tercji Vinesh miał kłopoty z Rosjanką w dwunożnym ataku, więc wyrównał wynik, a potem ostrożnie zdobył jeszcze dwa punkty, gdy Ekaterina popełniła techniczne wyłamanie.

Vinesh również zakończył zwycięstwo ruchem obalenia.

Było to wygodne zwycięstwo w kolejnej rundzie, jednak Vinesh znokautował amerykańskiego rywala w zaledwie 75 sekund. Prowadził wówczas 6-0.

Poprzedniego dnia Anshu Malik odpadł z zawodów w wadze 57 kg z powodu gorączki. PTH W KHS KHS


Zastrzeżenie: – Ta historia nie była edytowana przez pracowników programu Outlook i została automatycznie utworzona na podstawie kanałów organizacji wiadomości. Źródło: PTI


Więcej z magazynu Outlook