Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vinesh zdobywa złoto Polish OpenVinesh zdobywa złoto Polish Openoutlookindia.com

1970-01-01T05: 30: 00 + 0530

READ  Polski Sąd Najwyższy odrzuca orzeczenie sądu UE | Aktualności UE

Early in the second period, Vinesh had Russian in trouble with a double leg attack as she levelled the score and then got two more points when Ekaterina committed a technical violation and was cautioned.

Vinesh completed the win with one more take-down move.

It was a comfortable win in the next round, though, as Vinesh pinned American rival opponent in just 75 seconds. She was leading 6-0 at that time.

Earlier in the day, Anshu Malik pulled out of the 57kg competition due to fever. PTI AT KHS KHS

-->

(Ed: Dodaje wynik końcowy)

WARSZAWA, 11 czerwca: Star Indian zapaśnik Vinesh Bogat udowodnił, że jego przygotowania do Igrzysk w Tokio są na dobrej drodze, wygrywając 53 kg złota na Polish Open w piątek, co dało mu trochę ważnego „chłopczego czasu” przed igrzyskami olimpijskimi.

To trzeci tytuł w sezonie dla 26-letniego Vinesha, który wcześniej zdobył złote medale na imprezie Matteo Pelligone (marzec) i Mistrzostwach Azji (kwiecień).

Zwycięstwo postawi Vinesha na pierwszym miejscu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Poza pierwszym meczem przeciwko zdobywczyni brązu 2019 World Bronze (50 kg) Ekaterinie Boleschuk, Vinesh nie przeszkadzały jej inne rywalki, ponieważ straciła tylko dwa punkty, aby dotrzeć na szczyt podium.

W finale nie stracił punktu z Ukrainką Christianą Perezą, którą wygrała 8:0. Vinesh zdobył większość swoich punktów poprzez podwójne ataki, podczas gdy europejska srebrna medalistka z 2019 r. Beresa była w defensywie.

Brązowy medalista świata i mistrz Igrzysk Azjatyckich Polacy musieli objąć prowadzenie 6-2, ale w półfinale stracili zaledwie 75 sekund za swoją amerykańską rywalką Amy Ann Firenze.

To był trudny start, ponieważ Vinesh był przeciwko Ekaterinie, a jego obrona była bardzo silna.

READ  Gol Van Dijka wygrywa Holandię

Vinesh zdecydował się na atak lewą nogą, ale Rosjanin pokonał Indian 2-0, co utrzymał w pierwszej tercji. Kilka minut przed przerwą Vinesh rozpoczął kolejny ruch, ale nie mógł dokończyć.

Na początku drugiej tercji Vinesh miał kłopoty z Rosjanką w dwunożnym ataku, więc wyrównał wynik, a potem ostrożnie zdobył jeszcze dwa punkty, gdy Ekaterina popełniła techniczne wyłamanie.

Vinesh również zakończył zwycięstwo ruchem obalenia.

Było to wygodne zwycięstwo w kolejnej rundzie, jednak Vinesh znokautował amerykańskiego rywala w zaledwie 75 sekund. Prowadził wówczas 6-0.

Poprzedniego dnia Anshu Malik odpadł z zawodów w wadze 57 kg z powodu gorączki. PTH W KHS KHS


Zastrzeżenie: – Ta historia nie była edytowana przez pracowników programu Outlook i została automatycznie utworzona na podstawie kanałów organizacji wiadomości. Źródło: PTI


Więcej z magazynu Outlook