Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vicky McClure i Johnny Owen przenoszą do Nottingham klub nocny w ciągu dnia

Vicky McClure i Johnny Owen przenoszą do Nottingham klub nocny w ciągu dnia

Dzienny klub nocny wymyślony przez Vicky McClure i jej męża Johnny'ego Owena przyjeżdża do Nottingham, a bilety wyprzedały się w zaledwie dwie godziny. Reżyser Johnny, który jest także dyrektorem w Nottingham Forest, zainspirowała się chęcią tańca w ciągu dnia i powrotu „na czas na curry i mecz dnia”.

Impreza, która po raz pierwszy odbyła się w Sheffield, skierowana jest do biesiadników w wieku 30 lat i więcej – ale do tego nie jest potrzebny dokument tożsamości. „Wygląda na to, że to naprawdę odniosło sukces i jest wspaniale” powiedział Johnny, nad którym pomysłem pracowano już od jakiegoś czasu. „Pomyśleliśmy, że będziemy się dobrze bawić. Czy nie byłoby miło wynieść coś w świat „, którym ludzie mogą się cieszyć i co przynosi trochę szczęścia?

„Chodzi o to, aby stworzyć dobrą atmosferę i atmosferę”. Day Fever – pierwsze przedsięwzięcie pary w branży eventowej – zawita do klubu nocnego Stealth na 660 osób przy Goldsmith Street w Niedzielę Wielkanocną, 30 marca.

Dołącz do nas na WhatsApp, aby otrzymywać najświeższe informacje bezpośrednio na swój telefon

Po wydarzeniu nastąpi jego debiut w Sheffield, a następnie w Londynie i Południowej Walii. Bilety kosztują 10 funtów i chociaż debiut w Nottingham został wyprzedany, nadal są dostępne bilety na koncert w Londynie zaplanowany na 10 lutego.

Grana muzyka pochodzi z lat 1975–1995 i obejmuje „wszystkie piosenki, jakie znasz – klasyczne hymny” – mówi Johnny, „bez niczego snobistycznego”.

Powiedział: „Myślałem o tym od kilku lat. W miarę jak jestem starszy, częściej wychodzę popołudniami, ponieważ sprawia mi to o wiele większą przyjemność niż późniejsze wyjścia. Chodziło mi to po głowie już od dawna. chwila.”

Inauguracyjna edycja wydarzenia odbyła się 23 grudnia w Sheffield Town Hall i została zorganizowana przy udziale eksperta ds. wydarzeń Jamesa O'Hary – współzałożyciela Sheffield Tram Festival – oraz Johna McClure’a, wokalisty niezależnego zespołu Steel City Reverend and the Makers , przyjaciel Jonny'ego. .

READ  Wdowa po Johnnym Irwinie mówi, że „smutek jest przytłaczający”, dzieląc się najnowszymi wiadomościami po jego śmierci