Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Valve aktualizuje swój Steam Deck przed premierą, ale wciąż nie wiemy, ile to kosztuje

Valve po cichu zaktualizowało specyfikacje do swojej jeszcze nieopublikowanej oficjalnej stacji dokującej dla laptopów do gier Steam Deck, Jak już wspomniałem Geek Recenzja. Strona specyfikacji technicznych Steam Deck pierwotnie stwierdziła, że ​​stacja dokująca będzie miała jeden port USB-A 3.1, dwa porty USB-A 2.0 i jeden port Ethernet do pracy w sieci, ale strona mówi tak teraz. wszystkie trzy Porty USB-A będą korzystać ze znacznie szybszego standardu 3.1, a teraz określają, że port Ethernet będzie faktycznie portem Gigabit Ethernet.

Według Wayback Machine, strona ze specyfikacjami technicznymi Steam Deck Valve zawierała oryginalne specyfikacje od 12 lutego, schemat dołączony do stacji dokującej wskazywał port Ethernet do pracy w sieci. Ale Do 22 lutegoSpecyfikacje zostały zaktualizowane i obejmują trzy porty USB-A 3.1. I Do 25 lutego – Pierwszego dnia zawór się uruchomił Wyprzedaż Steam Deck – Zaktualizowano wykres dokowania, aby pokazać trzy porty USB-A 3.1. I Gniazdo Gigabit Ethernet.

Oryginalne specyfikacje koi (po lewej) w porównaniu ze zaktualizowanymi specyfikacjami (po prawej).

(Archiwum z 25 lutego z The Wayback Machine jest także pierwszym przypadkiem, w którym Valve używa tytułu „Stacja dokująca” zamiast „Oficjalna stacja dokująca”).

Ulepszenia wyglądają dobrze na krawężniku i nie mogę się doczekać, aby wybrać jeden dla siebie. Wyobrażam sobie przyszłość, w której mógłbym używać stacji dokującej do grania w gry Steam na telewizorze w moim salonie. Niestety nie wiem dokładnie, kiedy będę mógł to zrobić, ponieważ Valve podało tylko niejasną datę premiery stacji dokującej późną wiosną 2022 roku, a firma nie ujawniła, ile może to kosztować. Valve nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Jeśli nie chcesz czekać na oficjalną stację dokującą Valve, firma twierdzi, że możesz zamiast tego użyć innych koncentratorów USB-C, tak jak zrobił to mój kolega Sean Hollister. w swojej recenzji. ale czekałem wystarczająco długi Dla samej nawierzchni, jakie są pozostałe dwa miesiące na chodnik?

READ  Hakerzy udostępniają dane Electronic Arts po nieudanej próbie wymuszenia