Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Użytkownicy programu Microsoft Outlook mają problemy z dostępem do poczty e-mail

Jedna z firm Nelson powiedziała, że ​​nie ma kontaktu

Rick Recroft / AFP

Jedna z firm Nelson stwierdziła, że ​​Microsoft nie przekazał żadnej „zerowej” komunikacji w sprawie błędu oprogramowania.

Użytkownicy komputerów na całym świecie, w tym w Nowej Zelandii, zgłaszali problemy z przeglądaniem wiadomości e-mail za pośrednictwem programu Microsoft Outlook po tym, jak firma udostępniła coś, co wyglądało na wadliwą poprawkę oprogramowania.

Pracownica Microsoftu Diane Poremsky powiedziała na firmowym billboardzie społecznościowym, że pracuje nad rozwiązaniem.

Jej post sugerował, że błąd wydaje się dotyczyć tylko klientów, którzy uzyskali dostęp do Outlooka za pośrednictwem klienta komputerowego, a użytkownicy nadal mogą uzyskiwać dostęp do swoich e-maili online i za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej.

Rzecznik prasowy Microsoft NZ potwierdził wkrótce po południu w środę, że sprawa jest w toku.

Czytaj więcej:
* Przywracanie usług Vodafone po przerwie
* Gotowe narzędzia do rozpoczęcia własnej działalności
* Melinda Gates spotkała się z prawnikiem rozwodowym w 2019 roku w związku z obawami dotyczącymi relacji Billa Gatesa z Jeffreyem Epsteinem

Terence Blythe, właściciel Computer Technologies w Nelson, powiedział, że kilku ich klientów zadzwoniło do niego w środę rano, aby zgłosić problem.

„Zasadniczo oznacza to, że nie mogą prawidłowo funkcjonować”.

Powiedział, że w tamtym czasie Microsoft nie wysłał żadnej wiadomości dotyczącej błędu.

– Muszą się przepychać. Nie będą mogli wysłać sobie e-maila, prawda?

Powiedział, że problem pojawił się, gdy komputery zostały zaktualizowane za pomocą poprawki oprogramowania, a rozwiązaniem dla klientów, którzy już zainstalowali poprawkę, było przywrócenie poprzedniej wersji.

Posty na tablicy biuletynów firmy Microsoft sugerowały, że istnieje inna opcja dla użytkowników programu Outlook do pobierania wiadomości e-mail tak, jakby miały zamiar wydrukować, ponieważ można je pomyślnie wyświetlić w okienku Podgląd wydruku.

Microsoft powiedział w tweecie wysłanym na krótko przed południem, że spodziewa się poprawki później tego popołudnia.

READ  Oferty w Wielkiej Brytanii: brak telefonu (2a) w przedsprzedaży, Honor 90 i Moto Razr 40 Ultra w promocji