Ukraina pokonała Polskę w meczu przygotowawczym w Stambule / Aktualności

Ukraina Zmiażdżył Polskę w drugiej połowie towarzyskiego meczu w Stambule z końcowym wynikiem 88-60 (26-17, 12-15, 22-16, 28-12) za tobą Issouf SanonA Światosław MichajłukA Artem Postowy Potrójna wydajność.

Ukraina zaskoczyła rywali w połowie trzeciej kwarty, kiedy awansowali 16-0, za napastnikiem Toronto Raptors Michajlyukiem, najpierw odzyskując przewagę, a następnie odzyskując dwucyfrową przewagę (54-41), a byli wcześniej. gra.

W dalszej części meczu przewaga Ukrainy powiększyła się, a oni wygodnie odnieśli zwycięstwo.

Polska zmniejszyła przewagę Ukrainy do 6 punktów (38-32), zanim pierwsza połowa weszła w przerwę i rozpoczęła trzecią kwartę z przewagą 0-7 z 3-punktową przewagą (38-41).

Ukraina wypracowała wczesną dwucyfrową przewagę (22-11) w drugiej połowie pierwszej kwarty i utrzymywała przewagę do końca pierwszej połowy.

Ukrainę poprowadził do zwycięstwa Josef Sanon, który zakończył mecz z 15 punktami (6/7 2PT, 1/3 3PT), 5 zbiórkami i 2 asystami.

Dla Polski Jakub Garbacz prowadzi na trasie z 10 punktami (2/4 2PT, 2/4 3PT), 2 zbiórkami i 2 asystami.

Ukraina: Isov Sanon 15, Światosław Michajłuk 12 (5 ast), Artem Postovy 12, Iwan Tkaczenko 10, Pawło Krutos (5 reb);

Polska: Jakuba Garbacha 10A Mateusz Bonica 9A Michel Michalak 8, Jarosław Zyskowski 8.

READ  Przeniesienie Walii do Polski to „trudna, ale dobra decyzja” - powiedział Jordan Hart