Ukraina-Irlandia: Oceny zawodników po akceptowalnym remisie w Polsce

Oceny piłkarzy po mocnym występie Irlandii z Ukrainą.

Irlandia We wtorek wieczorem w Lidze Narodów zremisował z Ukrainą 1:1, a najbardziej pamiętny moment wieczoru zapewnił Nathan Collins.

Obrońca Burnley A Świetny pojedynczy cel Dać Irlandii prowadzenie w pierwszej połowie w tym, co oficjalnie było meczem wyjazdowym, pomimo tego, że był rozgrywany w polskim mieście Łódź.

Ukraina 1 Irlandia 1.

Niechlujna obrona pozwoliła Ukrainie wyrównać w pierwszych minutach drugiej połowy, ale generalnie podopieczni Stephena Kenny’ego znów mieli wiele pozytywów.

Sprawdź nasze oceny graczy z gry.

Ukraina – Irlandia: oceny zawodników.

Caoimhin Kelleher – 7

Zagrał kilka twardych piłek, zwłaszcza w pierwszej połowie. Podwoił swoje występy podczas tego międzynarodowego okna i skorzystałby na długim okresie w drużynie pod nieobecność Gavina Pazono.

Dara Oshi – 7

Mocny pokaz mężczyzny z West Brom. Bronił celowo, ponieważ ma nadzieję na powrót do składu Kenny’ego po kontuzji.

Rowerzysta Linehan – 7

Mógł zrobić lepiej dla bramki dla Ukrainy, ale nie był jedynym winnym. Popełnił kilka innych błędów podczas swojego pierwszego startu w zawodach.

Nathan Collins – 8

Co za gol ze środka obrony!

Człowiek z Burnley otworzył swoje konto w Irlandii w fenomenalny sposób, zdobywając luźną piłkę, po czym przetoczył się przez obronę Ukrainy i strzelił miękko do siatki.

Oczywiście wielki człowiek nie jest w zespole, który strzela takie gole, ale na drugim końcu boiska daje poczucie pewności siebie, które było tak powszechne u byłego obrońcy Irlandii Richarda Dunna.

Być może Stephen Kenny odkrył klejnot, który pozostanie gwiazdą przez wiele lat.

Alan Brązowy – 7

Szybko stał się głównym portem ataku i jednym z głównych beneficjentów tego międzynarodowego okna.

Wykonał kilka dobrych dośrodkowań z prawej strony, co przysporzyło przeciwnikowi sporo problemów.

READ  Robert Page unika rozmowy o mundialu, by skupić się na „ostatecznej” konfrontacji z Polską

James McClain – 6

Zwykłą, pełną życia psychikę MacLeana mogła wzmocnić całonocna opaska kapitana. Wyprzedzał go Andriej Jarmołenko w ramach przygotowań do bramki dla Ukrainy.

Josh Cullen – 7

Kolejny mocny występ w czwartym meczu w ciągu 11 dni. Jedno z pierwszych nazwisk na arkuszu drużyny w tym momencie.

Jason Mulumbi – 6

Czasami łatwo wychodził z piłki i nie dorastał do sobotniego występu przeciwko Szkocji, ale to zrozumiałe.

Jason Rycerz – 7

Świetna gra na prawą stronę, aby głową Troya Parrotta w 17 minut i pokazał wielką energię przez cały czas. Kolejny gracz, który utrudnił Kenny’emu obejście się bez gry.

Troy Parrot – 7

Wspomniana szansa na głowę została zmarnowana, ale kolejny mocny pokaz młodego człowieka. Dojrzewaj dziś wieczorem w zielonej lub pomarańczowej koszuli.

Scott Hogan – 6

Wciągnąłem zegarek i miałem niewielki efekt. Może znaleźć dobrego zawodnika w drużynie, ale w wieku trzydziestu lat jego szanse na wywarcie wpływu zmniejszą się w najbliższej przyszłości.

subs.

Callum Robinson – 7

Odwrócił się iw ostatnich minutach omal nie złamał niskim dośrodkowaniem z lewej strony.