Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono 20-letnie oryginalne jajko wielkanocne Xbox

Oryginalna konsola Xbox została wprowadzona prawie dwadzieścia lat temu w tym roku i przez cały ten czas na jej pulpicie nawigacyjnym nie wykryto pisanki.
Kotaku Otrzymał poradę od programisty, który pracował nad oryginalną konsolą Xbox, który wyjaśnił, jak grać w sekret, i który pokazuje scenę z napisami końcowymi z listą tych, którzy pracowali na konsoli Xbox. Kotaku przetestował sztuczkę i potwierdził To faktycznie działa.

Aby uzyskać dostęp do nowo odkrytego pisanka, musisz przejść do „Muzyka” i włożyć płytę audio CD. Na ekranie Audio CD należy wybrać opcję „Nagraj”, a następnie ponownie kliknąć „Kopiuj”, a następnie wybrać „Nowa ścieżka audio”. Będziesz wtedy musiał zmienić tytuł utworu, którego nazwę musisz zmienić na „Timmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!” (Tak, dokładnie w wieku 26 lat)Gdy konsola zakończy kopiowanie ścieżek, wróć do menu głównego na panelu sterowania konsoli i kliknij „Ustawienia”, a następnie „Informacje o systemie”. Pojawi się nowe menu ekranowe, które wcześniej nie istniało, zawierające listę czterech członków, którzy byli częścią zespołu interfejsu głównego konsoli Xbox.

To nie jedyne jajko wielkanocne, które można znaleźć na oryginalnej konsoli Xbox. tam Najbardziej znane są pisanki, Które możesz aktywować, przechodząc do ekranu nagrywania płyty audio CD na konsoli i nazwać nową kopię< Eggsβox >> „Może to spowodować wyświetlenie ukrytej listy kredytów. Jednak według oryginalnego twórcy Xbox, Seamusa Blackleya, wygląda na to, że Przynajmniej jedno jajko wielkanocne nie zostało odkryte Do konsoli. Chodzi o animację wprowadzającą do konsoli, ale w przyszłości będziemy musieli dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej intrygujących rzeczy o oryginalnym Xboksie, bardzo warto sprawdzić specjalny Unlocked Podcast z Philem Spencerem, Peterem Moorem i Blackleyem, ponieważ trzy legendy Xbox ujawniają wiele historii o tworzeniu sprzętu Microsoftu.

READ  Targus i Synaptics przedstawią na CES 2022 pierwszą na świecie globalną/hybrydową bazę z uwierzytelnianiem biometrycznym za pomocą wbudowanego identyfikatora linii papilarnych

Taylor jest asystentem redaktora ds. Technologii w IGN. Możesz śledzić ją na Twitterze @ TayNixster.