Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ubisoft zobowiązuje się do wydania Star Wars Outlaws w 2024 r., kryptonim Assassin's Creed Red do marca 2025 r.

Ubisoft zobowiązuje się do wydania Star Wars Outlaws w 2024 r., kryptonim Assassin's Creed Red do marca 2025 r.

Ubisoft ogłosił swoje dane finansowe za trzeci kwartał bieżącego roku podatkowego, przedstawiając, czego możemy się spodziewać w tym roku i pierwszej połowie 2025 roku.

W perspektywie krótkoterminowej IV kwartał 2024 r. (styczeń-marzec 2024 r.) obejmuje rychłą premierę mocno opóźnionej gry Skull and Bones oraz darmowej strzelanki w stylu Call of Duty XDefiant.

Następnie, wkraczając w kolejny rok finansowy, Ubisoft zobowiązał się wypuścić obiecującą grę Star Wars Outlaws w 2024 roku. Oznacza to, że będzie ona dostępna od początku kwietnia do końca grudnia 2024 roku.

Tymczasem Assassin's Creed Codename Red zostanie wydany w roku finansowym 2025, który zakończy się w marcu 2025. Wydaje się prawdopodobne, że Ubisoft planuje premierę Assassin's Creed Codename Red na październik lub listopad 2024 roku, której akcja rozgrywa się w długo oczekiwanej epoce feudalnej. Świat Japonii.

W innym miejscu Ubisoft wspomniał o darmowych grach The Division Resurgence i Rainbow Six Mobile na rok 25. Więcej można się spodziewać w maju, powiedział Ubisoft.

Ubisoft nie ujawnił wyników sprzedaży wydanych w zeszłym miesiącu Assassin's Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora, The Crew Motorfest czy Prince of Persia: The Lost Crown. Napisano w nim, że Rainbow Six Siege radzi sobie szczególnie dobrze, a „marka” Assassin's Creed odnotowała „nadmierne wyniki”.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

READ  MSI przedstawia limitowaną edycję GPU RTX 3090 Suprim na targach Computex 2021