Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tristan, White Star sprzedaje 160 tys. mkw. polskiej powierzchni logistycznej Aktualności

Fundusz Tristan Capital Partners sprzedał Exeterowi pięć miejskich nieruchomości logistycznych w Polsce w ramach joint venture z White Star Real Estate.

Tristan zgodził się na transakcję w imieniu swojego funduszu EPISO 4, który sprzedał 160 000 metrów kwadratowych nieruchomości na parterze w Warszawie, Bosnanie, Wrocławiu, Gdańsku i Cheslads. Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione

Tristan i Biała Gwiazda kupili nieruchomości W grudniu 2018 Około 86 euro godz.

James Brady, dyrektor zarządzający ds. zarządzania portfelem i nieruchomościami, Tristan, powiedział: „Polski sektor przemysłowy odnotował silny wzrost w ostatnich latach.

„Te dobre wyniki rynkowe pozwoliły nam osiągnąć nasze cele dotyczące tego aktywa przed terminem i zapewnić korzystny wynik inwestorom funduszu”.

Bordeaux Szewsk, partner zarządzający w White Star Real Estate w Polsce, powiedział: „W ramach wspólnego przedsięwzięcia korzystaliśmy z szybkiego rozwoju polskiego rynku logistycznego. Widać, że istnieje konkurencja.

„Oferujemy naszym najemcom wygodną, ​​wysokiej jakości, nowoczesną powierzchnię przemysłową, a wraz z Tristanem nadal odpowiadamy na ich potrzeby biznesowe, dzięki czemu ponad 60% portfela jest ponownie udostępniane.

Kliknij, aby przeczytać cyfrowe wydanie najnowszego magazynu IPE Real Assets Tutaj.

READ  W Polsce powstanie najdłuższa w Europie trasa testowa Macraela