Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trial Ax Sally dostaje datę premiery – ostateczny termin

Trial Ax Sally dostaje datę premiery – ostateczny termin

Ekskluzywny: Vertical Entertainment i Redbox Entertainment powróciły, aby uzyskać prawa do Michaela Polcha w Ameryce Północnej Amerykański zdrajca: Proces Osi Sally, Dramat historyczny z Alem Pacino i Meadow Williams. Opowiada historię Mildred Gellers, Amerykanki oskarżonej o zdradę za nadawanie nazistowskiej propagandy siłom amerykańskim podczas II wojny światowej. Film będzie miał teraz kinową i cyfrową premierę Today and Date 28 maja.

Williams gra Gillarsa i Pacino jako adwokata Gellera Jamesa Laughlina w dramacie opartym na książce Williama i Vance’a Owenów Axis Sally Sri, Zaadaptowane przez Vance’a Owena, Daryla Hicksa i Polaka. Skupiamy się na wysiłkach Gellara i Lovelina w celu przywrócenia jej reputacji w powojennym procesie po aresztowaniu Gellara, który stał się znany jako „Sally Axe” w Berlinie, ujawniając ciemne dno nienawistnej machiny propagandowej Trzeciej Rzeszy .

„Axis Sally”: Carsten Norgard dołącza do Al Pacino w dramacie MoviePass

W rolach głównych występuje także Swin Temel, Mitch Bilge, Thomas Kretschman i Lala Kent.

„Ta wybitna obsada i utalentowany reżyser przedstawia niewiarygodną prawdziwą historię obywatela USA, który pomógł nazistom w szerzeniu propagandy podczas wojny” – powiedział Galen Smith, dyrektor generalny Redbox. „Amerykański zdrajca To ekscytująca, realistyczna historia i opowieść ostrzegawcza, której nie należy zapominać. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Verticalem, aby udostępnić film masom ”.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Redbox, aby podzielić się historią Axis Sally, jednym z wielu niezapomnianych momentów w historii, o którym z czasem zapomniano” – powiedział Rich Goldberg, współprezes Vertical. Historia Amerykanki zmuszonej do pracy z nazistami, a następnie walczącej o życie, by stanąć przed sądem w Stanach Zjednoczonych po wojnie, jest niezwykle fascynującym momentem w naszej historii, którym z radością będziemy się dzielić z masami w przyszłym miesiącu ”.

Randall Emmett, George Furla, Vance Owen, Sean Sangani i Willow Ruiz to producenci filmowi z Diamond Film Productions, Emmet / Furla / Oasis Films i Pimienta Film Company we współpracy z RU Robot, SSS Entertainment i River Bay Films. Peter Jarowe, pionier Josh Spector i Mark Danone z Redbox Entertainment wynegocjowali dla filmowców umowę American Traitor z Emmett / Furla / Oasis, CAA Media Finance oraz Reder & Feig LLP.

Vertical i Redbox współpracowali wcześniej przy wydawaniu zdjęć, w tym biografii Toma Hardy’ego, w której wystąpił CaponeI Cień w chmurze Chlöe Grace Moretz z udziałem: siódmy dzień W rolach głównych Jay Pearce, Stephen Lang i aktor Sam Heughan SAS: Czerwona uwaga.

READ  Gwiazda JLS Oritsé Williams poślubia narzeczoną Caz Kumar podczas romantycznej ceremonii na Jamajce