Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To sprawa globalna: Ford Mustang rozbija się, zostawiając samochód w Polsce

To sprawa globalna: Ford Mustang rozbija się, zostawiając samochód w Polsce

Wywiezienie swojego Mustanga ze Stanów nie oznacza, że ​​łamiesz jego wolę zderzenia

przez Stephena Riversa

4 godziny temu

To się powtórzyło. Kierowca Forda Mustanga zdołał rozbić swój samochód, gdy wysiadał z samochodu. Oprócz zwykłego doświadczenia masakry, ta historia ma pewne zmiany, ponieważ nie dzieje się na amerykańskiej ziemi. Oczywiście trend wypadków Mustanga rozprzestrzenia się na inne odległe zakątki świata.

Dashcam Bandit na YouTube mówi, że ten film przyjechał do nas z Tomaszowa Mazowieckiego w centralnej Polsce i dużo się tam dzieje. Warto zauważyć, że czarny Ford Mustang wychodzący z samochodu uderza w przepustnicę i natychmiast uderza w stojący samochód na nadjeżdżającym pasie.

Chociaż nie ma sposobu, aby powiedzieć dokładny rok Mustanga, wydaje się prawdopodobne, że jest to V6, ponieważ nie ma żadnych oczywistych oznak, że jest to GT. Być może kierowca poczuł potrzebę zrekompensowania braku kilku cylindrów.

Przeczytaj: Fordy Mustangi nadal walczą o pozbycie się własnych ogierów

Na początku filmu słyszymy i widzimy innego Mustanga wyjeżdżającego z tego samego zdarzenia drogowego. A pickup Ford F-150 z piskiem opon opuszcza miejsce zdarzenia przed porażonym Mustangiem i jego kierowcą. Po pedałowaniu do metalu, tylny koniec odłącza się, a przód samochodu toczy się prosto do srebrnego sedana przypominającego Forda Mondeo.

Nie martw się jednak, policja jest tuż za tym samochodem, więc jesteśmy pewni, że mają jasny obraz tego, jak doszło do wypadku – co powinno przynajmniej przynieść ulgę pechowemu kierowcy uszkodzonego samochodu, który akurat był w stylu Mustanga.

GIF Dashcam Bandyta / YouTube

tablica(7) {
 [0]=> ciąg(468) "

To się znowu stało. Kierowca Forda Mustanga zdołał rozbić swój samochód podczas opuszczania spotkania samochodowego. Oprócz tego, że po prostu bierze udział w rzezi, ta historia ma trochę zwrotów akcji, ponieważ nie dzieje się na amerykańskiej ziemi. Najwyraźniej trend rozbijania swojego Mustanga rozprzestrzenia się na inne odległe zakątki globu." [1]=> ciąg(360) "

Kanał YouTube Dashcam Bandit mówi, że ten film przychodzi do nas z Tomaszowa Mazowieckiego, miasta w centralnej Polsce, i dużo się w nim dzieje. Przede wszystkim czarny Ford Mustang wychodzący z samochodu spotyka się z pedałem gazu i niemal natychmiast uderza w stojący samochód na nadjeżdżającym pasie." [2]=> ciąg(263) "

Chociaż nie ma sposobu, aby dokładnie określić, który to rok Mustanga, wydaje się prawdopodobne, że jest to V6, ponieważ nie ma żadnych oczywistych oznak, że jest to model GT. Być może kierowca poczuł potrzebę zrekompensowania utraty kilku cylindrów." [3]=> ciąg(209) "

Przeczytaj: Fordy Mustangi nadal walczą z okiełznaniem swoich kucyków" [4]=> ciąg(423) "

Na samym początku filmu słyszymy i widzimy innego Mustanga wyjeżdżającego z tego samego wydarzenia na drodze. Pickup Ford F-150 również piszczy opony, gdy wyjeżdża z parkingu tuż przed skazanym na zagładę Mustangiem i jego kierowcą. Po wciśnięciu pedału do dechy tył się luzuje, a przód wbija się prosto w srebrnego sedana, który wygląda jak Ford Mondeo." [5]=> ciąg(298) "

Nie martw się jednak, policja jest dosłownie tuż za tym sedanem, więc jesteśmy pewni, że mieli jasny obraz tego, jak doszło do wypadku - co powinno przynajmniej zapewnić trochę komfortu pechowemu kierowcy uszkodzonego samochodu, który akurat był w stylu Mustanga." [6]=> ciąg(596) "

GIF Dashcam Bandit / YouTube

"}
array(7) {
 [0]=>
 int(0)
 [1]=>
 int(1)
 [2]=>
 int(2)
 [3]=>
 int(3)
 [4]=>
 int(4)
 [5]=>
 int(5)
 [6]=>
 int(6)
}

READ  Stephanie Mavunga błyszczy w Polsce