Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To miało być tylko między rodziną!”

„To miało być tylko między rodziną!”

Po 17 dniach spędzonych w dżungli ponownie połączył się emocjonalnie ze swoją narzeczoną.

Ale jestem gwiazdą, zabierz mnie stąd! Gwiazdor Fred Sirikis mógł znaleźć się w niełasce ze swoją narzeczoną Fruitcake, po tym jak ujawniła, że ​​nie powinien dzielić się ich planami ślubnymi w dżungli.

W scenach wyemitowanych podczas środowego programu Coming Out Show Fruitcake przyznała, że ​​plany dotyczące ich wielkiego dnia miały pozostać „tylko w gronie rodziny”.

Przygotowując się do ponownego spotkania z Fredem po jego eksmisji, Fruitcake dodała, że ​​była „zaskoczona”, że zdecydował się podzielić w programie ich planami ślubnymi.

Podczas pobytu w lesie on i Fruitcake mieli wspólny związek z Fredem Mają nadzieję, że w przyszłym roku w końcu pobiorą się na Jamajce, po tym, jak musieli odwołać śluby z powodu pandemii Covida.

Jestem gwiazdą gwiazd Fred Sirix mógł znaleźć się w niełasce ze swoją narzeczoną Fruitcake, po tym jak ujawniła, że ​​nie powinien dzielić się ich planami ślubnymi w dżungli.
W scenach wyemitowanych podczas środowego programu Coming Out Show Fruitcake przyznała, że ​​plany dotyczące ich wielkiego dnia miały pozostać „tylko w gronie rodziny”.

W scenach wyemitowanych we wtorek wieczorem Marvin, Fred i Sam rozmawiali o spotkaniu ze swoimi partnerami.

Marvin zapytał: Jaka była Twoja pierwsza randka z Zarą? [McDermott]„Co skłoniło Sama do opisania randki z kolacją, którą odbył z gwiazdą Love Island.

Dopiliśmy dużo sake i zaczęliśmy śpiewać w restauracji, powiedział. Byliśmy trochę pijani i zapytałem ją, czy mogę ją pocałować.

„Fred, będę z tobą szczery, kolego, to było naprawdę romantyczne… wślizgnęła się do moich DM” – powiedział Sam o tym, jak zaczęli rozmawiać.

To bardzo łamie serce. Spodobały mi się niektóre jej zdjęcia, żeby powiedzieć jej, że żyję, a ona śledziła mnie na Instagramie… a potem powiedziałem jej: „Słuchaj, będę z tobą naprawdę szczery, jestem w tym naprawdę kiepski”. Te cyfrowe SMS-y, zaraz to schrzanię, czy mogę cię zabrać na randkę…?”

„Poznałem Rochelle, kiedy JLS i The Saturdays występowali razem” – powiedział Marvin o spotkaniu ze swoją obecną żoną.

Zawsze mówiłam chłopakom: „Naprawdę ją lubię, uważam, że jest seksowna”. Po wspólnym występie pewnego wieczoru poszliśmy do klubu nocnego w Irlandii i po prostu rozmawialiśmy, naprawdę dobrze się dogadywaliśmy. Poszedłeś do toalety, prawda?

READ  Ojciec Gigi Hadid, 74-letni Mohamed Hadid, obejmuje Kenny'ego Silva

Zostawiła ze mną torebkę na stole. Więc pomyślałem, cóż, wyciągnąłem jej telefon i zadzwoniłem, żeby zdobyć jej numer telefonu. Umówienie się na spotkanie zajęło jej około trzech miesięcy.

Podczas pobytu w dżungli Fred powiedział, że on i Fruitcake mają nadzieję, że w przyszłym roku w końcu pobiorą się na Jamajce

'[Our first date was] Parking McDonald’s na Wembley… To była nasza pierwsza randka. Mamy teraz trzynaście lat, a kilka lat później mamy trójkę dzieci… Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa.

Następnie Fred powiedział: „Nigdy nie miałem złej randki. Ale sposób, w jaki poznałem Fruitcake, spotkałem ją w Peckham… Przechodziłem obok niej, a ona uśmiechała się do mnie, a ja uśmiechałem się do niej i spodobała mi się oczy… Po prostu musiałem z nią porozmawiać.. „Poprosiłem o jej numer. Powiedział: «Pójdziemy dziś wieczorem na drinka?»”. To było dziewięć lat temu. W przyszłym roku bierzemy ślub na Jamajce.

Sam powiedział: Pojedziemy do Vegas? [for the stag]?

Fred roześmiał się: „To jest to miejsce!”

Sam powiedział: „Jedziemy do Vegas!” Jeśli pozwolisz mi to zorganizować, obiecuję, że będziesz się świetnie bawić.

Marven roześmiał się: „Chciałbym zobaczyć, jak Sam organizuje wyjątkowego jelenia Sirix”. To będzie następny poziom.

W lipcu 2020 roku Fred ujawnił, że on i Fruitcake odwołali ślub i planowali poczekać do końca pandemii Covida, aby wymienić przysięgę.

Farid ujawnił również, że ze względu na kwarantannę nie mógł wręczyć narzeczonej pierścionka, kiedy zadawał to pytanie, ale na szczęście ona się zgodziła.

Mówiąc o swoim opóźnionym małżeństwie, Fred powiedział Benowi Sheppardowi i Kate Garraway: Czekamy, kiedy będziemy mogli podróżować, ponieważ jest to ważne dla wszystkich naszych przyjaciół i rodziny. [to be there].

„Musimy uzbroić się w cierpliwość i zobaczyć, co się stanie, jest to poza naszą kontrolą. Ale teraz planujemy na początek 2022 roku.

’Byłoby świetnie. Nie mogę się doczekać. To będzie bardzo ekscytujące.

READ  Jonathan Ross ujawnia, że ​​„to był trudny rok” dla córki z fibromialgią Fibromialgia

Farid powiedział, że są na wczesnym etapie planowania tego wielkiego dnia, ale „nie spieszy im się”, aby zawiązać węzeł małżeński.

Dodał: „Powoli zaczęliśmy rozglądać się za miejscami weselnymi i miejscami, w których to zrobimy, ale nie ma pośpiechu i wszystkie opcje pozostają otwarte.

W chwili, gdy oświadczył się swojemu ukochanemu ciastku owocowemu, Fred powiedział, że pierwotnie zadał pytanie bez pierścionka ze względu na ograniczenia nałożone podczas izolacji.

„Było idealnie, ponieważ powiedziała „tak” – to najważniejsze – powiedział. Tyle, że nie dostałem pierścionka.

„Ale teraz udało mi się to zrobić, ponieważ zakończyliśmy kwarantannę, więc pierścionek jest na miejscu, a ona jest bardzo szczęśliwa. Więc wszystko jest w porządku!”

W marcu 2020 roku Fred po raz pierwszy ujawnił, że jest zaręczony ze swoją dziewczyną, z którą był od dwóch lat, pisząc na Instagramie: „#fruitcake❤️ powiedział tak!”