Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To kąpiel błotna”: życie w parkach zostało dotknięte przez powódź, ponieważ tłumy wyszły wcześniej, a teren zamienił się w bagno

„To kąpiel błotna”: życie w parkach zostało dotknięte przez powódź, ponieważ tłumy wyszły wcześniej, a teren zamienił się w bagno

Tłumy zostały „przemoknięte” po ulewnym deszczu, który nawiedził Parklife w niedzielę wieczorem (9 czerwca). Miejsce to w Heaton Park zamieniło się w „kąpielię błotną” po tym, jak drugiego dnia wielkiego festiwalu spadł na tę okolicę ulewny deszcz.

Zdjęcia i filmy zrobione podczas festiwalu pokazują tłumy ubrane w abaje i opuszczające zalane miejsce. Wielu opuściło teren wcześniej, inni skulili się pod drzewami z powodu złych warunków.

Mimo że Doja Cat występująca ze swoim długo wyczekiwanym występem jako główna gwiazda wciąż była liczna, „podręcznikowy” deszcz padał przez cały wieczór.

Przeczytaj więcej Weekend Parklife upłynął pod znakiem ulewnego deszczu przed masowym występem Doja Cat na nagłówku gazet

Jeden z uczestników powiedział, że kibice zostali „przemoknięci”, a ziemia zamieniła się w „lawinę błotną”. Inni komentowali pogodę w mediach społecznościowych, twierdząc, że muzyka „zagłuszyła” deszcz.

W niedzielę spodziewano się opadów deszczu, który będzie padał z przerwami przez cały dzień, a biesiadnicy założą płaszcze przeciwdeszczowe i będą cieszyć się niektórymi z największych występów muzycznych. Jednak najgorszy deszcz spadł wieczorem. Wiąże się to z długim i ciężkim upadkiem.

Publikowanie dalej

Ziemia zamieniła się w „lawinę błotną”

@jacobbmc2 napisał: „Wyobraźcie sobie życie w parku w tym deszczu, podskakuje.” @randomessays napisał: „Zwykle mogę iść spać w czasie życia w parku i słyszeć rytm muzyki z parku, ale to wszystko przy dzisiejszym deszczu Muzyka Można sobie tylko wyobrazić panującą tam wilgoć, a gdy wrócą do miasta, deszcz zmyje błoto.

READ  Ostatni Władca Wiatru z obsady „Bleach” po premierze zwiastuna