Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Great British Bake Off „przejdzie podstawową reorganizację nowej serii”

Mówi się, że The Great British Bake Off przechodzi reorganizację „powrotu do podstaw” po tym, jak ostatnia seria nie zrobiła wrażenia na widzach.

Mówiono, że fani narzekali na złożony charakter niektórych misji – takich jak latarnia na Halloween, która powinna być piñatą – oraz ograniczenia czasowe „Mission: Impossible”.

powiedziało źródło kobieta Szefowie postanowili ponownie połączyć rzeczy w pary w następnej serii, a zawodnicy otrzymają bardziej klasyczne zadania związane z pieczeniem.

Powiedzieli: „Uświadomiono sobie, że zeszłoroczny program tak naprawdę nie zadziałał. Powrócimy do podstaw z kilkoma zwrotami akcji.

MailOnline skontaktował się z Channel 4 w celu uzyskania komentarza.

Zmiana: The Great British Bake Off podobno przejdzie „powrót do podstaw” po tym, jak najnowsza seria nie zrobiła wrażenia na widzach
Skargi: podobno widzowie skarżyli się na złożoność niektórych zadań (zwycięzca zdjęcia Syabira Yusoff)

Pojawia się po tym, jak szef firmy producenckiej Love Productions, która produkuje Bake Off, nalegał, by wziął na siebie krytykę widzów.

Powiedział The Media Podcast: „Będę pierwszym, który podniesie ręce i powie, że czuję, że ostatnia seria nie była naszą najsilniejszą.

„Musisz spojrzeć i powiedzieć:„ Cholera, czy wyzwania są zbyt skomplikowane?

„Bardzo, bardzo staramy się upewnić, że jest to tak dobra seria, jak to tylko możliwe”.

Finał serii 14 – który ukoronował zwycięzcę Syabiry Yusoff – obejrzało 5,2 miliona widzów, w porównaniu z 7,2 miliona w przypadku serii 13.

Podczas finału 14. serii Siapera pokonał zaciekłą konkurencję 29-letniego Abdurrahmana Sharifa i 30-letniego Sandro Farmhouse, co okazało się bardzo trudnym finałem dla całej trójki – szczególnie wymagającym pod względem technicznym.

Po tym, jak gospodarz Matt Locus wywołał jej imię, Ciabira radośnie powiedziała, że ​​jej zwycięstwo było „największym osiągnięciem w moim życiu”.

Chwaląc Ciabirę po jej zwycięstwie, sędzia Paul Hollywood powiedział: „Niektórych smaków, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy w namiocie i raczej nie powtórzymy, jest świetną piekarką”.

Źródło podało: „Uświadomiono sobie, że zeszłoroczny program tak naprawdę nie zadziałał. Zamierzamy wrócić do podstaw, z kilkoma zwrotami akcji”.

Oczekuje się, że zarówno Paul, jak i koleżanka z jury Prue Leith powrócą w nowej serii wraz z gospodarzem Noelem Fieldingiem.

Matt Lucas potwierdził w grudniu, że opuścił program po trzech seriach, ale nie wyznaczono jeszcze następcy.

W oświadczeniu Matt podał swoje duże obciążenie pracą jako powód odejścia z Bake Off, mówiąc, że nie miałby czasu na prowadzenie go razem z pracą nad Fantasy Football League.

Napisał: „Żegnaj Bake! To było pyszne doświadczenie i nie wyobrażam sobie przyjemniejszego sposobu na spędzenie lata.

Duet: 48-letni komik jest współgospodarzem programu Channel 4 wraz z Noelem Fieldingiem (na zdjęciu) od 2020 roku, ale zdecydował, że jego czas w programie dobiegł końca

Ale dotarło do mnie, że nie mogę robić jednocześnie Fantasy Football League i Bake Off razem ze wszystkimi innymi moimi projektami.

Tak więc po trzech seriach i 51 odcinkach radośnie przekazuję bagietkę komuś innemu.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim w Love Productions i Channel 4 oraz Noelipops, Paulowi i Dame Prue, personelowi i oczywiście wspaniałym piekarzom za powitanie mnie w namiocie.

„Życzę temu, kto przejmie najlepsze i nie mogę się doczekać, aby przejść do następnej serii, nie wiedząc już, kto wygra!”

READ  Psalms of David Festival oferuje muzykę na żywo z profesjonalnymi rozwiązaniami HARMAN