Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Test smaku: topiony tuńczyk Zantes z klasyki starej szkoły | jeść jedzenieOdwilż tuńczyka w dużej restauracji Zantes.


Józef S. DomRestauracja Zantes w Hessville to rodzinna restauracja typu fast food, która oferuje lokalną alternatywę dla dużych sieci.

Zabytkowa restauracja, mieszcząca się przy 3619 169. St. W gyros, hot dogach, kanapkach, sałatkach, hamburgerach, żeberkach, tacos i nie tylko. Szczyci się „ogromnym asortymentem różnych produktów spożywczych, a wszystko to w rozsądnych cenach”.

Nie bez powodu lina w samochodzie czasami owija się wokół budynku.

Restauracja Zantes serwuje obfite śniadania w tradycyjnym stylu amerykańskim, w tym patelnie i kanapki śniadaniowe podawane na greckich tostach. W bogatym menu znajdziemy również włoską wołowinę, kanapkę klubową z indykiem, rostbef żytni, kanapkę ze stekiem ribeye, stek z polskiej Maxwell Street, makaron Alfredo z kurczaka, skrzydełka i frytki z serem feta. Ma swoją własną wersję sneakersów South Side, która łączy gyros z rostbefem i rostbefem.

Jego motto brzmi: „Zjedz tutaj, a nie będziesz głodny przez resztę dnia”. Tak jest z pewnością w przypadku oldschoolowego stopionego tuńczyka, który nie skąpi w porcji.

Obfita porcja sałatki z tuńczyka jest ułożona wysoko na chlebie żytnim z roztopionym serem i chrupiącą sałatą. Klasyczne delikatesy ze starej szkoły wystarczająco duże, aby zaspokoić wszelkie zachcianki.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń 219-844-0222 lub odwiedź eatzantes.com.

READ  Winona Polkas dla Jenny Kochani Festival | Sztuka i Rozrywka