Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szalony na polskie produkcje telewizyjne Valorante Champions 2021

firma zajmująca się technologią sportową ten który zabawa ogłaszać Że jej spółka zależna, polska firma produkująca media e-sportowe dopasowanie, i Gry o zamieszkach Podpisałem umowę licencyjną na Waleczni mistrzowie 2021 Konkurencja.

Zgodnie z umową Frenzy wyprodukuje polską transmisję turnieju, który ma się odbyć w dniach 1-12 grudnia w Berlinie w Niemczech.

Źródło obrazu: Frenzy

Związane z: Riot Games ujawnia miasta-gospodarze świata 2022

Porozumienie obejmie transmisję konkursu Gry Polsatu ten Kanał telewizji liniowej należący do Cyfrowy Polsat SA.

Marcin Keeler, Dyrektor Zarządzający Frenzy, Mówiąc o ogłoszeniu: „Scena esportowa VALORANT dynamicznie rozwija się na całym świecie, także w Polsce. Nie trzeba dodawać, że zaspokoimy lokalnych fanów, oferując transmisje z najważniejszych meczów roku w języku polskim.

„Nieustannie angażujemy się w dostarczanie najwyższej jakości produkcji i dostarczanie fanom niezapomnianych wrażeń. Jestem dumny, widząc Mistrzów VALORANT 2021 nie tylko w Internecie, ale także w telewizji.”

To druga ważna umowa, jaką szał dokonał od tamtego czasu ESE Rozrywka nabyty Firma medialna na początku października. Wkrótce po ogłoszeniu szaleństwo było… Ujawniony jako oficjalny produkt Z PGL Główna transmisja Sztokholm 2021 w Polsce.

ESI cyfrowa zima 2021
Źródło obrazu: ESI

Związane z: Freaks 4U Gaming dołącza do dywersyfikacji e-sportów VALORANT Game Changers w regionie EMEA

Jędrzej Stęszewski, Dyrektor Operacyjny ESE, Powiedział: „Valorant ma prawie 15 m² Gracze są aktywni co miesiąc, a liczba ich widzów stale rośnie. Turniej Mistrzów szykuje się na ogromny sukces.

„To także doskonała okazja dla Frenzy do współpracy z jednym z najważniejszych światowych wydawców gier i wzmocnienia relacji z Riot Games”.

Esports Insider mówi, że fuzja ESE Entertainment z Frenzy miała być głównym katalizatorem ambitnych planów rozwoju, a już po miesiącu firma wyraźnie realizuje. Po zdobyciu kontraktów na polskie transmisje dwóch prestiżowych wydarzeń e-sportowych, Frenzy jest prawdopodobnie na dobrej drodze do stania się głównym nadawcą e-sportu w Polsce.

Kalendarz wydarzeń na rok 2021 z ESI

READ  Dhanush Jagame Thandiram również wyda w hindi, aktor 365 dni dla Michele Morrone, aby zadebiutować w Bollywood i więcej