Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Studio deweloperskie Wiedźmina 3 tworzy sieciową grę akcji w feudalnej Japonii

Grupa byłych deweloperów CD Projekt Red pracuje nad nową akcją online, która przeniesie graczy do feudalnej Japonii. W tym tygodniu założyciele Dark Passenger Jacob Penn i Marcin Michalsky ogłosili powstanie swojego studia i ogłosili wezwanie do talentów w Tweetuj wątek zauważony wcześniej . Ben i Michalsky byli częścią zespołu technicznego, który pracował Wiedźmin 3 A później poszedł do pracy kontraktowej Film Cyberpunk 2077.

Pierwsza gra Mroczny Pasażer nie ma jeszcze nazwy, ale lokalizacja studia Zawiera kilka szczegółów dotyczących projektu. Ben i Michalski mówią, że chcą stworzyć grę online dla wielu graczy, która będzie wspierać zarówno rozgrywkę konkurencyjną, jak i kooperacyjną. Opisują tytuł, który wygląda, jakby miał zapożyczyć elementy z gier takich jak upadek tytana A absolutny. Nasz system ruchu pozwoli graczom działać zadziwiająco [feats] takie jak bieganie po strzałach wystrzeliwanych przez innych graczy lub szybkie wspinanie się po pionowych powierzchniach za pomocą pazurów shuko lub używanie [a] Włócznia Yari jest jak filar do przeskakiwania przeszkód” – powiedziało studio [in] Walka w zwarciu wymaga tyle samo finezji, co taktyki i ścisłej współpracy z kolegami z drużyny.

Wiadomość o powołaniu pojawiła się po tym, jak były prezes CDPR Konrad Tomaszkiewicz ogłosił na początku roku, że jest . Powiedział, że jego zespół wyda swój pierwszy projekt, grę fabularną opartą na mrocznym świecie fantasy, opartą na silniku Unreal Engine 5, gdzieś w 2025 roku. Po wyreżyserowaniu chwalonego przez krytyków filmu i przyczynić się do Film Cyberpunk 2077Tomaszkiewicz odszedł z CDPR w maju 2021 r. . Przed wyjazdem ten biznes wyszedł Cyberpunka Dzielić dla wielu jego twórców.

takie jak gry komputerowe punkty, Mroczny Pasażer Strona z zadaniami Wskazuje na część krytyki pod adresem CDPR. „Tworzymy wolne od uprzedzeń środowisko oparte na tolerancji, wsparciu i zrozumieniu. Strona stwierdza, że ​​traktujemy indywidualne potrzeby tak poważnie, jak oczekiwania grupy. „Oferujemy wszystkie udogodnienia, prywatną opiekę medyczną i płatne nadgodziny. Z naciskiem na pracę- life balance, oferujemy elastyczne godziny pracy i urlopy.” Jeśli chodzi o pierwszą grę studia, Dark Passenger nie podał daty premiery.

READ  Nowa, staromodna czcionka Google przywraca szeryf dla wygodniejszego czytania

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.