Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Strictly come dance special christmas potwierdza więcej celebrytów

Strictly come dance special christmas potwierdza więcej celebrytów

Taniec z gwiazdami Zapowiedziała grono celebrytów, które wezmą udział w tegorocznym świątecznym show.

Nicola Roberts, Larry Lamb, Rosie Ramsey, Ricky Haywood Williams i ex ulica Koronacyjna Supergwiazda Alexandra Mardell ma w tym roku rywalizować w sali balowej, a szósta gwiazda jeszcze nie została ujawniona.

Nicola Banat z głosem wokalisty zwycięzca B Zamaskowany piosenkarz w Wielkiej BrytaniiPierwsza seriaZ profesjonalnym tancerzem Giovanni Bernice.

„To naprawdę zaszczyt być częścią Strictly, ale zaproszenie na ten prestiżowy odcinek bożonarodzeniowy jest naprawdę wyjątkowe” – powiedziała.

BBC

„Obiecali mi więcej brokatu, blasku i lukru, a wszystko to zapakowane razem z dużą kokardką na wierzchu. Czego więcej dziewczyna może sobie życzyć na Boże Narodzenie!”

Larry zostanie sparowany z profesjonalną tancerką Nadią Bychkovą. Gwiazda telewizyjna jest najbardziej znana z roli słodkiego ojca Gavina, Micka Shipmana, w komedii BBC One Gavin i Stacey I ciebie też terroryzowałem Zły barman Archie Mitchell w EastEnders.

Mówiąc o swoim debiucie w sali balowej, Lamb powiedział: „Boże Narodzenie przyszło wcześnie! Nie mogę się doczekać, kiedy wejdę na parkiet i nauczę się zupełnie nowej umiejętności, która jest gotowa na te wszystkie świąteczne imprezy”.

Taniec z gwiazdami, Larry Lamb

BBC

„Jestem podekscytowany, ale niesamowicie zdenerwowany, ale wiem, że Nadia się mną zaopiekuje i nie mogę się doczekać, aby dodać trochę blasku do Bożego Narodzenia”.

Alexandra będzie również przywdziewać cekiny, aby przymierzyć błyszczącą bombkę bożonarodzeniową, i zostanie połączona z zawodowcem Kaiem Widdringtonem.

Mówiąc o swoim udziale w programie specjalnym, powiedziała: „Dorastałam z Taniec z gwiazdamiA moja mama zawsze powtarzała, że ​​uwielbia oglądać mnie w serialu, więc to naprawdę najlepszy prezent świąteczny, jaki mogę jej dać.

„Nie mogę się doczekać, kiedy wejdę do pokoju treningowego i zobaczę, jakie odświętne ruchy mogę wnieść do stołu!”

Alexandra Mardell, taniec z gwiazdami w programie świątecznym 2022

BBC

Związane z: Taniec z gwiazdami Ogłasza zwycięzcę świątecznej oferty specjalnej 2021

READ  Britney Spears zwraca się do sądu w Los Angeles w sprawie kontroli jej kariery przez jej ojca | Britney Spears

Prezenterka telewizyjna i prowadząca podcast Rosie została ogłoszona jako pierwsza w środę (30 listopada) – trzy lata po swoim mężu. Występ Chrisa Ramseya w głównym programie.

Następnie DJ Radio 1 Rickie został potwierdzony jako drugi uczestnik, mówiąc wówczas: „Oglądałem rygorystycznie Przez lata zawsze powtarzałem, że za bardzo bym się tego bał. Ale jestem tutaj gotów to zrobić, wszyscy. „

Rosie zostanie sparowana z profesjonalnym tancerzem Neilem Jonesem, a Ricky zatańczy z Lubą Mashtouk.

Rosie Ramsey, przyjdź tylko na specjalny świąteczny taniec

BBC

Ricky HaywoodWilliams, przyjdź tylko na specjalny świąteczny taniec

BBC

Wydaje się, że następują zaręczyny Rosie denerwuje się na Chrisa rygorystycznie Utrata masy ciała ponownie w 2019 roku.

„Nie jest tajemnicą, że jest trochę zła, ponieważ straciłem tyle na wadze, wykonując pracę” – ujawnił wcześniej komik. „To nie tak, że musisz iść na siłownię, to jest jak, do cholery!”

„Ogólnie rzecz biorąc, ponieważ mam szybki metabolizm, mogę jeść, co chcę i nie być nieporęczna, więc jest bardzo przyzwyczajona do denerwowania się moim wyglądem, co sprawia mi niekończącą się przyjemność”.

Taniec z gwiazdami Następna emisja w piątek (2 grudnia) o 20:00 w BBC One, z wynikami pokazanymi w sobotę (3 grudnia) o 17:40. przypadkowe wyświetlenie Ściślej: trzeba dwojga Jest emitowany w weekendowe wieczory w BBC Two. Oba programy są również transmitowane w BBC iPlayer.

Zainteresowany rozmową o tym Taniec z gwiazdami? Odwiedź nasze dedykowane podforum