Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spoilery EastEnders – sceny ucieczki Tiffany Butcher

East Enders Spoilery następują.

Tiffany Butcher dostała smutne wyjście z East Enders.

Aktorka Ostatnie sceny Maisie Smith w BBC One Został wyemitowany w Double Bill we wtorek wieczorem (14 grudnia), kiedy Tiff postanowiła opuścić Walford i zamieszkać z bratem Liama ​​w Niemczech.

Odcinek połączył kilka wątków fabularnych dla Tiffany, w tym jej niepokojący nowy związek z agitatorem rasowym Aaronem Monroe po kilku trudnych tygodniach.

BBC

Tiffany zerwała z Aaronem, kiedy ten odwrócił się do niej agresywnie, trzymając ją za ramię i mówiąc, żeby nie przeszkadzała mu w pracy, kiedy pójdzie odebrać mu telefon.

To wtedy Tiffany zapytała Liama, czy może pojechać z nim do Niemiec, a po przekazaniu wiadomości Whitney, Liam przekręcił nóż, ujawniając Keeganowi, że jego żona niedługo wyjeżdża.

Kiedy Keegan poszedł podziękować Tiffany za darowiznę na zbiórkę pieniędzy, oboje poddali się kolejnej wspólnej nocy namiętności.

Następnego dnia Whitney i Karen namawiali Tiff i Keegana, aby otworzyli się przed sobą na temat tego, jak naprawdę się czuli.

Wschodnia, Keegan

BBC

Tiffany pisze list do Keegana, prosząc go o spotkanie z nią na stacji kolejowej, jeśli naprawdę chce być znowu razem, ale Liam wkracza, aby upewnić się, że jego siostra nie będzie miała jej „długo i szczęśliwie”.

Liam zamienił się notatkami, więc papier, który otworzył Keegan, zawierał tylko podpisane dokumenty rozwodowe Tiffany i połowę naszyjnika z układanki, który dzielili.

Wandalizm Liama ​​oznacza, że ​​Keegan nigdy nie pojawił się, by spotkać się z Tiffany na stacji kolejowej, więc pogrążona w żałobie Tiff założyła, że ​​jej mąż już jej nie kocha.

Z Guilty Liamem u boku, Tiffany rzuca Walfordowi ostatnie spojrzenie, po czym opuszcza arenę na dobre, by rozpocząć nowe życie ze swoim bratem w Niemczech, oczywiście podczas grania „Julia’s Theme” na smutnej scenie.

Eastender, Tiffany

BBC

East Enders Jest emitowany w BBC One w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.

READ  Najwyższy budynek mieszkalny w UE został wreszcie ukończony w Benidormie | Hiszpania

Czytaj więcej East Enders Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io