Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sling TV zapowiada całkowicie przeprojektowaną aplikację i wygląda o wiele lepiej

W porównaniu z konkurentami, takimi jak YouTube TV i Hulu, Sling TV nigdy nie miał najjaśniejszej aplikacji, a ogólne wrażenia użytkownika pozostawiają wiele do życzenia. Kiedyś łatwo było przeoczyć te niedociągnięcia, ponieważ Sling TV osłabia tych konkurentów pod względem ceny, ale firma dzisiaj Ogłoś całkowicie przeprojektowaną aplikację Które koncentrują się na bardziej dopracowanych i dostosowanych rekomendacjach.

Nowa aplikacja Sling TV jest wprowadzana jako pierwsza w celu „identyfikacji klientów” z urządzeniami Amazon Fire TV, a kolejne platformy będą dodawane w miarę upływu roku. (Na przykład pojawi się na Roku tego lata). Firma należąca do Dish opisuje to jako „najbardziej wszechstronną aktualizację w historii Sling TV”. Sądząc po zrzutach ekranu i GIF-ach powyżej, wydaje się, że jest to ogromna zmiana.

„Po roku rozmów z klientami i współpracy z naszymi zaawansowanymi zespołami projektowymi i inżynieryjnymi, z przyjemnością przedstawiamy naszą nową aplikację Sling TV, która zapewnia najlepsze wyniki w sporcie, wiadomościach i rozrywce na żywo w tej samej bezkonkurencyjnej niskiej cenie” – powiedział Michael Schwimmer, szef Sling TV W komunikacie prasowym.

Przeprojektowanie obejmuje wiele zmian, w tym kolumnę nawigacyjną po lewej stronie i nowy ekran główny skupiający się na zaleceniach dotyczących treści. Przewodnik po kanałach został „przeprojektowany”, aby ułatwić wybór kanałów i filtrowanie, chociaż nadal będzie znany klientom, którzy chcą korzystać z tradycyjnej sieci kablowej.

Dedykowana sekcja DVR zapewnia łatwy dostęp do nagrań w chmurze.
Zdjęcie: Sling TV

Sling TV Cloud DVR ma teraz własną zakładkę, ułatwiającą sortowanie nagrań. Domyślnie usługa obejmuje 50 godzin miejsca na rejestrator DVR, ale można ją rozszerzyć do 200 godzin za dodatkowe 5 USD miesięcznie.

„Właściwie zaimplementowana transmisja powinna być praktycznie niewidoczna, umożliwiając użytkownikowi szybki i łatwy dostęp do najbardziej odpowiednich treści – nowa wersja Sling TV właśnie to robi” – powiedział John Lin, wiceprezes ds. Produktu w Sling TV.

READ  Queer Eye: Tan France zaprzecza udziałowi w zwolnieniu Bobby'ego Berka