Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Electronics zdobywa 71 iF Design Awards 2022 — Samsung Newsroom Polska

Zdobyto 3 złote nagrody za projekty, które oferują konfigurowalne wrażenia dla różnych stylów życia

Przyznano 71 nagród w dziewięciu kategoriach, od projektów produktów dla telewizorów, sprzętu AGD, smartfonów itp. po projektowanie doświadczeń użytkownika (UX)

Firma Samsung Electronics otrzymała łącznie 71 nagród, w tym trzy złote, na International Forum (iF) Design Award 2022, prestiżowym niemieckim międzynarodowym konkursie projektowym. Firma Samsung Electronics zdobyła złote nagrody za przenośny monitor Freestyle, telefon komórkowy Galaxy Z Flip3 i bezprzewodowy odkurzacz Bespoke Slim. W tym roku Samsung otrzymał najwięcej nagród spośród 11 000 zgłoszeń z 57 krajów.

Założona w 1953 roku jako Die Gute Industrieform eV, nagroda iF Design Award przeprowadza kompleksowe oceny zróżnicowania i oddziaływania, między innymi w łącznie dziewięciu kategoriach – produkt, opakowanie, komunikacja, koncepcja profesjonalna, architektura wnętrz, architektura, projektowanie usług, user experience (UX), interfejs użytkownika (UI).

„Ważne jest, aby projekt łączył zmieniające się wartości z innowacyjnymi technologiami” — powiedział Jinsoo Kim, wiceprezes wykonawczy Corporate Design Center w Samsung Electronics. „Dążymy do zapewnienia znaczącego doświadczenia, które spełnia różne wymagania klientów i poprawia jakość naszego życia”.

Produkty nagrodzone trzema złotymi nagrodami, wyróżnione za projekty, które zapewniają spersonalizowane wrażenia dla różnych stylów życia

Freestyle to przenośny monitor, który może wyświetlać do 254 cm długości przekątnej w zależności od środowiska, w którym jest używany, niezależnie od tego, czy znajduje się na ścianie, suficie czy podłodze, ponieważ obraca się o 180 stopni.

Dzięki swojej niewielkiej wadze i prostej konstrukcji Freestyle jest niezwykle przenośny, co pozwala użytkownikowi trzymać go jedną ręką i może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, jak na kempingach. W zależności od stylu życia każdego może być również używany jako głośnik Bluetooth lub jako lampa otoczenia, która może świecić światłem w różnych kolorach.

READ  Nowy mod Elden Ring, aby naprawić problemy z kamerą, błąd z niewidzialnymi wrogami

Galaxy Z Flip3 jest uhonorowany za swoją kultową i kompaktową konstrukcję, która jest wyposażona w funkcje premium i ekskluzywne składane wrażenia, zapewniając prawdziwie spersonalizowane wrażenia ze smartfona. Dzięki unikalnemu kształtowi Galaxy Z Flip3 użytkownicy mogą cieszyć się pełnymi wrażeniami ze smartfona po otwarciu i jego przyjaznym dla kieszeni designem po złożeniu na pół. Projekt nie tylko poprawia się, zapewniając duży ekran okładki, ale także zwiększa użyteczność, umożliwiając użytkownikom przeglądanie powiadomień i robienie szybkich zdjęć nawet po złożeniu.

Odkurzacz Bespoke Slim zdobył również Złotą Nagrodę za prostą konstrukcję, która dobrze komponuje się z otaczającą przestrzenią życiową. Koncepcja Bespoke, zapewniająca produkty dostosowane do stylu życia i gustów, została zastosowana w produkcie, poprawiając wrażenia podczas całego procesu czyszczenia, od przechowywania produktu do usuwania pyłu.

Łącznie 71 nagród, od projektowania produktów po projektowanie doświadczeń użytkownika, w tym telewizory, sprzęt AGD i smartfony

Wyróżniając swoje projekty we wszystkich kategoriach w konkursie iF Design Award 2022, w tym za produkt i interfejs użytkownika (UI), Samsung Electronics zdobył najwięcej nagród, łącznie 71.

Oprócz trzech złotych nagród, Neo QLED 8K, zindywidualizowana lodówka French Door oraz Galaxy Buds2 zdobyły nagrody w kategorii produktów.

Nowy interfejs One UI 4 dla smartfonów Galaxy, który umożliwia użytkownikom dostosowanie ich urządzeń, oraz Galaxy Upcycling w domu, który umożliwia użytkownikom Zbuduj inteligentny dom, przetwarzając nieużywane telefony Galaxy w domowe urządzenia IoT Zostali również uhonorowani za doskonałość projektową.