Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Runy Bitcoin: Analiza zmian w aktywności sieciowej i opłatach

Runy Bitcoin: Analiza zmian w aktywności sieciowej i opłatach

  • Runy nadal dominowały w transakcjach Bitcoin.
  • Opłaty w sieci Bitcoin spadły w ciągu ostatnich kilku dni.

Po zamieszaniu wokół ustaleń, Bitcoin [BTC] Runy stały się największym trendem w sieci.

Analiza wykazała, że ​​runy znacząco przyczyniły się do liczby transakcji w sieci w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dodatkowo miało to zauważalny wpływ na opłaty transakcyjne.

Runy Bitcoina dominują w transakcjach

Analiza transakcji runami Bitcoin w sieci BTC wykazała, że ​​zaczęły one mieć pozytywny wpływ około kwietnia. według Analizy wydmw pewnym momencie w kwietniu liczba transakcji runami wzrosła do ponad 753 000.

Dla kontekstu, transakcje Bitcoin tego samego dnia wyniosły około 171 000 transakcji. Od tego czasu tylko sam Bitcoin odnotował więcej transakcji.

Dalsza analiza wykazała, że ​​wzrost oznaczał, że w szczytowym okresie runy odpowiadały za 81,3% transakcji w sieci.

Udział run Bitcoin w transakcjach

Źródło: Analityka zadłużenia

W chwili pisania tego tekstu liczba transakcji runami osiągnęła 336 305, co stanowi 44,3% wszystkich transakcji.

Natomiast liczba transakcji Bitcoinem osiągnęła 359 563, co stanowi 47,3% transakcji w sieci. Świadczy to o dominacji run i ich znaczącym wpływie na opłaty transakcyjne.

Wpływ run Bitcoin na opłaty

Analiza opłat transakcyjnych w Dune Analytics wykazała, że ​​uruchomienie Bitcoina znacząco wpłynęło na opłaty na początku jego istnienia.

Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy efekt ten osłabł. Z wykresu wynikało, że w kwietniu runy odpowiadały za około 60% do 70% opłat transakcyjnych w sieci. Do końca kwietnia odsetek ten spadł do około 14%.

Udział run Bitcoin w opłatach

Źródło: Analityka Dion

W maju odsetek opłat transakcyjnych przypisywanych runom Bitcoina wzrósł, osiągając około 26%.

Jednak od tego czasu boryka się z problemami i w chwili pisania tego tekstu opłaty transakcyjne wynoszą około 17%. Oznacza to, że Runes wniósł około 9 Bitcoinów, co stanowi równowartość około 630 000 dolarów.

READ  Dramatyczny moment, kiedy kierowcy samochodów próbują ratować rodzinę z płonącego samochodu elektrycznego po strasznym wypadku, zanim płomienie pochłoną samochód i zabiją trzy osoby – Al-Shams

Dla kontrastu, transakcje Bitcoinami przyniosły około 56 Bitcoinów o wartości około 4 milionów dolarów.

Oznacza to, że chociaż runy nadal odnotowują przyzwoitą liczbę transakcji, ich wpływ na opłaty transakcyjne zmniejszył się.


Przeczytaj Bitcoina [BTC] Prognozy cen na lata 2024-25


Analiza opłat sieciowych

Analiza opłat za bitcoiny Opłaty za szyfrowanie Pokazało, że tendencja w zakresie opłat utrzymywała się przez pewien czas na stosunkowo stałym poziomie i wahała się od 2 do 4 milionów dolarów.

Jednakże znaczny wzrost nastąpił 7 czerwca, kiedy opłaty wzrosły do ​​ponad 22 milionów dolarów, a następnego dnia spadły. W chwili pisania tego tekstu opłaty wynoszą około 5 milionów dolarów.