Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rugby: Wallabies zmagają się z Japonią w swoim piątym zwycięstwie z rzędu

Quad Cooper pomógł Wallabies pokonać Japonię i odniósł piąte zwycięstwo z rzędu. Obraz/Getty Obrazy

Wallabies wykonali ciężką pracę, ale ludzie Dave’a Renniego odnieśli pięć zwycięstw w kłusie dzięki zwycięstwu nad Japonią.

Kiedy Rob Liotta rozszerzył swoją przewagę do 27-13, wyglądało na to, że ludzie Renee zamierzają z nią uciec.

Ale makabryczne ostatnie pół godziny sprawiło, że Japonia podeszła do odmienionej próby, gdy Wallabies pokonali u siebie 32-23 w Oita – widok ich ćwierćfinałowego wyjazdu do Anglii w 2019 roku.

Dziewięciopunktowe zwycięstwo sprawiło, że Wallabies zdobyli pięć kolejnych zwycięstw po raz pierwszy od czasu dotarcia do finału Pucharu Świata w 2015 roku.

Jednak najbardziej ekscytujące dla Wallabies było to, że zespół wygrał pięć razy z rzędu w roku innym niż Puchar Świata od 2008 roku.

Jednak były gwiazdor Nowej Zelandii, Andrew Mehrtens, opisał występ jako „krok wstecz” w komentarzu w połowie drugiej połowy.

Tak więc z powodu słabego występu w drugiej połowie Quad Cooper, który spisywał się znakomicie w pierwszej połowie, musiał szukać rzutu karnego, aby zwiększyć swoją przewagę poza próbę konwersji w późnej fazie gry.

Ale Cooper, który miesiąc wcześniej popchnął Australię do zwycięstwa nad RPA, aby rozpocząć swoją znakomitą karierę, wypalił.

Wkrótce po tym Japonia dostała karę.

Zamiast próbować podnieść poziom meczu, wybierają strzał na bramkę, aby odzyskać piłkę i wstać późno, aby spróbować ukraść mecz po śmierci.

Był to kolejny znak tego, jak daleko zaszli Brave Blossoms, odkąd Eddie Jones poprowadził Japonię do największej niepokoju podczas Mistrzostw Świata w 2015 roku, ponieważ jego drużyna próbowała wygrać ze Springboksami, zamiast zostać wybranym za prosty cel, który byłby dał im prosty cel. Niesamowity rysunek.

Yu Tamura wykonał rzut karny, aby zmniejszyć różnicę do 27-23, ale Japonia nie zdołała zamienić presji w niespodziewane zwycięstwo, ponieważ zastąpił Kunal McInerney, który marzył o swoim debiucie, strzelając zwycięską ofertę.

READ  Bearcat: Mustang „nie jest blisko” Camaro

Wallabies opuszczają Japonię do Anglii w niedzielę, gdzie będą obozować w Brighton na tydzień przed wyjazdem do Edynburga przed testem przeciwko Szkocji w Murrayfield.

Będą spocić kondycję linebackera Reese Hodge, który ma przejść kontrolę po tym, jak został wcześniej wyrzucony z domu z podejrzeniem urazu mięśnia piersiowego.

Jego kontuzja zmniejsza zapasy Renniego, a Hodge przesunął się do środka po tym, jak Tom Banks został wcześniej zdyskwalifikowany przez resztę roku za złamanie ręki w meczu z RPA.

Jeśli Hodge opuści listopadowe testy, prawdopodobne jest, że Andrew Killaway, który przeszedł ze skrzydłowego na obrońcę, obejmie pozycję, ale rozmowy powinny dotyczyć Courtley Bale, aby dołączyła do składu z Paryża.

Wallabies rozpoczęli świetny start dzięki magii jakiegoś Coopera.

Od dominującego bramkarza Rob Valletini dotarł do 22-metrowej passy po pięknej wewnętrznej piłce Coopera.

Wkrótce rozgrywający Wallabies wszedł do środka, przerwał dobrą passę i popędził do wolnego Toma Wrighta, aby zdobyć bramkę w pierwszych 10 minutach.

To było tylko odtworzenie oświadczenia, którego Cooper potrzebował, aby zrobić kilka z powrotem w teście rugby, gdzie jego podejmowanie decyzji i dystrybucja były widoczne.

Japonii udało się wejść na planszę po tym, jak Killaway nie wypuścił piłki po jej ingerencji.

Ale Wallabies umocnili swoją przewagę, gdy Cooper i Kellaway posłali Petaię wynik po znalezieniu miejsca na uderzenie, aby goście mieli przewagę 14-3 w połowie pierwszej połowy.

Ale błąd Isaaca Rody od początku rzutu dał Japonii szansę na reakcję.

Po cierpliwym, 10 etapach, zrobili to właśnie, gdy skrzydłowy Lomano Lemiki strzelił gola po 25 minutach wspaniałym dośrodkowaniem od rozgrywającego Rikii Matsudy.

Matsuda zredukował różnicę do 14-13 drugim rzutem karnym, zanim Cooper oddał prosty strzał na bramkę po tym, jak Rob Liotta oddał mocny strzał w prawą linię, aby przekroczyć linię zdobycia Wallabies.

READ  Eddie Jones odpowiada Sonny’emu Billowi Williamsowi po komentarzach

Po raz kolejny Wallabies wysadzili klocki po tym, jak zaprezentowali sprytny zestaw stałych fragmentów, w które wkroczyła Taniela Topo.

Zaniedbana szarża z ramienia Lemekiego na Huntera Paisamiego, który walczył o wypełnienie butów Samu Kerevi, pozwoliła Wallabies wybrać drugiego mężczyznę.

Po pewnej fascynacji Wrightem, Nickiem Whitem i Cooperem Liotta zaliczył niesamowitą próbę.

Rainey ogłosił zmiany wkrótce po tym, aby zakończyć mecz z pewną mocą.

Wszystko, co zrobiłem, to jednak kontynuowanie tematu kiepskich wykończeń, a Cooper rzucił zarzut, że Ryoto Nakamura ładnie czyta.

Tamura dał Wallabies prawdziwą szarżę, trafiając z rzutu karnego w 74. minucie.

Potem Renee w końcu wstrzyknęła Jamesa O’Connora, który dziwnie został na uboczu, pomimo wcześniejszego przybycia Tate McDermott.

Imponujący wyczyn Roba Valetiniego w zewnętrznych kanałach piłki pozwolił Wallabies uderzyć w róg.

McInerney strzelił gola po raz pierwszy, aby kontynuować swój romans z Japonią, wcześniej strzelił hat-tricka przeciwko Słonecznym Wilkom w Super Rugby.